od0zł/noc
Zarezerwuj

Kuracja dla Seniora -1 os.

Opis

Specjalny kuracyjny pakiet pobytowy w Uzdrowisku Połczyn dla seniorów, którym zależy na skutecznym leczeniu dolegliwości w oparciu o naturalne składniki, tj. solanki i borowina. Dzięki naszym specjalistom najwyższej klasy, doświadczysz leczenia uzdrowiskowego w oparciu o kuracje balneologiczne, rehabilitację i medycynę fizykalną. A to wszystko w Połczynie-Zdroju – wyjątkowym miejscu na mapie Pojezierza Drawskiego.


 

Warunki pobytu

 

Czeka na Ciebie 8 dniowy pobyt w sanatorium Gryf z zakwaterowaniem w pokojach o standardzie wysokim, komfort i deluxe. Pokój wyposażony w TV, internet, radio, telefon mini bar, biuro czajnik i zestaw kawowy. W łazience prysznic, suszarka do włosów, szlafrok oraz ręczniki. Istnieje możliwość pobytu z pupilem. 

Pełne wyżywienie w formie bufetu według zaleceń lekarza oparte o zdrową kuchnię– 3 posiłki dziennie.

Wolny wstęp na basen zewnętrzny PATIO (Sanatorium Gryf) w sezonie: czerwiec – wrzesień (otwarcie basenu uzależnione jest od warunków pogodowych).

Możliwość skorzystania ze strefy wellness, sali fitness (po wcześniejszym ustaleniu z recepcją)

Pobyt rozpoczyna się od godziny 17:00 (kolacja) i kończy o godzinie 14:00 (obiad).

Dodatkowo polecane: rowery, wycieczki fakultatywne, Nordic Walking z instruktorem, gimnastyka w basenie, konsultacje lekarskie neurologiczne, diagnostyka m.in. densytometria jednego odcinka, dwóch lub kompleksowa ( total Body), Hydro-Jet, sauny, łaźnia, jacuzzi i inne.

 


 

Leczenie

 

Wstępne badanie lekarskie

Opieka lekarsko – pielęgniarska.

3 zabiegi lecznicze dziennie (spośród podanych poniżej), zgodnie z ordynacją lekarza uzdrowiskowego od poniedziałku do soboty za wyjątkiem ustawowych dni świątecznych (pierwszego dnia pobytu nie odbywają się żadne zabiegi). 

Podstawowe zabiegi lecznicze:

Fizykoterapia:
elektrostymulacja, galwanizacja, interdyn, jonoforeza, magnetronik, terapuls, ultradźwięki, sollux, lampa solaris, laser punktowy, laser skaner, diadynamik, gimnastyka w basenie, gimnastyka indywidualna przyrządowa, gimnastyka kondycyjno-wyszczuplająca, gimnastyka indywidualna prowadzona, gimnastyka grupowa, krioterapia, okłady parafinowe, prądy TENS, inhalacja solankowa, inhalacja złożona.

Masaże suche:
masaż wibracyjny, masaż klasyczny.

Zabiegi borowinowe:
okłady borowinowe, fasony borowinowe, zawijania borowinowe, tampony borowinowe (Pakiet Strefa dla Kobiet).

Wodolecznictwo:
kąpiel kwasowęglowa, kąpiel solankowa, kąpiel perełkowa, masaż podwodny ręczny, masaż podwodny mechaniczny, masaż wirowy, bicze szkockie.

 


 

Dodatkowo płatne*

 

opłata uzdrowiskowa 4,40 zł/doba/os.
parking monitorowany 10 zł/doba/ lub 75  zł/8dni

 

 

*po zameldowanie w obiekcie

Udogodnienia

Animacja czasu wolnego
Badania lekarskie
Całodzienne wyżywienie
Codzienne sprzątanie pokoju
Internet
Nocleg w komfortowych pokojach
Opieka medyczna 24h
Parking
Ręcznik
Zabiegi lecznicze
Pokaż wszystko
Created with Sketch.
od0zł/noc
29/08/2020
-
30/08/2020

Owner

kurort

Member Since 2019

Dołącz do klubu kuracjusza!

Otrzymuj najlepsze oferty pobytowe

*Nie wysyłamy spamu