Your cart is currently empty.

Najcześciej zadawane pytania

Ile kosztuje rezerwacja pobytu przez serwis e-kurort.pl?
Absolutnie nic! Rezerwacja jest w pełni darmowa. Opłacasz jedynie pobyt w obiekcie. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.
Jak opłacić dokonaną rezerwację?
W prosty sposób opłacisz pobyt z pomocą e-kurort.pl. Nie musisz znać danych ani numeru konta obiektu. Nie musisz też tracić czasu na logowanie się do banku i wykonanie przelewu. Twoje środki są w pełni bezpieczne i zostaną przekazane do obiektu w którym dokonałaś/eś rezerwację.
Jakie formy płatności mam do wyboru?
Masz do wyboru bezpiecznie i szyfrowane płatności karą płatniczą, blikiem bądź szybkim przelewem. Bezpieczne rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem krajowej instytucji płatniczej Dotpay sp. z o.o. (KRS 0000700791, nr IP 14/2013 w Rejestrze Usług Płatniczych KNF), działająca na rzecz i zlecenie E-kurort.pl
Gdzie znajdę potwierdzenie rezerwacji?
Po dokonaniu rezerwacji potwierdzenie otrzymasz na swój adres e-mail. Zawierać ono będzie datę pobytu, nazwę pakietu, liczbę osób oraz informacje o wpłaconej kwocie.
Czy mogę bezpłatnie anulować rezerwację?
Tak, istnieje możliwość bezpłatnego anulowania rezerwacji i zwrotu wpłaconej kwoty. Jej warunki znajdziesz w regulaminie serwisu e-kurort.pl
Czy ceny pakietów pobytowych nie są droższe niż w uzdrowikach?
Ceny pobytów winny być takie same lub nawet niższe. Niektóre obiekty udzielają specjalnego rabatu dla użytkowników e-kurort na rezerwację.