kurort

225 Opinii

Member since kwi 10, 2019

Weryfikacja

  • Numer telefonu
  • ID Card
  • Travel Certificate
  • Email
  • Social media

Sanatorium Oaza

Świętokrzyska 76, Inowrocław

Hotel Caspar Cieplice

Jelenia Góra, Pl. Piastowski 28

HOTEL GRAND LUBICZ – UZDROWISKO USTKA

Wczasowa 4, Ustka

Uzdrowisko Kamień Pomorski

Wojska Polskiego 2, Kamień Pomorski

Sanatorium York

Mickiewicza 20b, Ciechocinek

Sanatorium prywatnie? Znajdź najlepsze oferty pobytów z zabiegami z całej Polski. Zarezerwuj bezpiecznie z e-kurort.pl

Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji Geovita

Wyzwolenia 27, Dźwirzyno


Review

Zabiegi

5.0/5

Personel

4.9/5

Pokoje

4.9/5

Wyżywienie

4.0/5

Atrakcje

4.8/5
Customer
14/05/2023

Dziękuję

Do "Zacisza" udałem się z dużym dystansem i obawami, gdyż wcześniej zapoznałem się z kilkoma niezbyt pochlebnymi opiniami. Jakież było moje zdziwienie, kiedy już na miejscu osobiście doświadczyłem tego wszystkiego, czego miałem żałować w ogóle, że jestem właśnie tutaj, a więc : uprzejmy personel, czyste pokoje, lokalizacja jaką można sobie wymarzyć czyli na uboczu, nie w centrum a wśród zieleni i dwie minuty do każdego adresu, pokoje również dla małżeństw. Jedyny słabszy punkt to trochę monotonne menu i porcje jak w szpitalu co nie oznacza, że posiłki były niesmaczne. Reasumując: dziękuję za opiekę i że mogłem gościć w tym, a nie w każdym innym obiekcie.
Czytaj więcej
Customer
12/04/2023

Małe jest piękne

Jeżeli ktoś chce naprawdę odpocząć w sympatycznej rodzinnej atmosferze a nie być jednym z kilkuset anonimowych osób w wielkim bloku to polecam Wapienne. Dobre warunki mieszkaniowe, smaczne jedzenie, przemiły personel, zabiegi bez czekania w kolejkach. Dla lubiących chodzić trasy spacerowe, dla zmotoryzowanych jest gdzie pojechać i coś zobaczyć. Warto skorzystać ze zorganizowanych wycieczek. Przewodnicy ciekawie pokazują mało znane w Polsce tereny. Serdecznie polecam.
Customer
03/03/2023

Polecam pobyt z zabiegami

Polecam to Sanatorium w Kamieniu Pomorskim Bardzo miły personel, zaczynając od lekarza po panią sprzątającą. Byłam w nowej części budynku, bardzo ładnie wyremontowany, czysciutki..
Customer
03/03/2023

Polecam

Przebywamy w tym uroczym miejscu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Obiekt jest uroczy, wszystkie zabiegi są na miejscu. Pokoje są funkcjonalne, ładnie urządzone, łazienki przestronne. Widać dbałość o czystosc, pokoje są regularnie sprzątane. Sprzęt do zabiegów bardzo dobry, szczególnie cenimy sobie klimatyczny basen solankowy. Rehabilitanci bardzo mili, życzliwi zawsze uśmiechnięci. Zamierzamy tu jeszcze przyjechać wiosną lub wczesnym latem, aby docenić piękno Ciechocinka "wystrojonego" w dekoracje kwietne zatopione w pięknej zieleni. Polecamy pobyt w sanatorium York.
Czytaj więcej
Customer
14/02/2023

Max

Super zabiegi, jedzenie nienajgorsze , spokój i miła obsługa