Zarezerwuj pobyt w

Uzdrowisko Wieniec

Brzozowa 1, Wieniec-Zdrój, Zobacz na mapie
Doskonałe miejsce 4 komentarze
4.9/5
100% guests recommend

Uzdrowisko Wieniec-Zdrój to jedno z najstarszych i najpiękniej położonych uzdrowisk na Kujawach.
Znajdziecie tu Państwo profesjonalną opiekę personelu medycznego o wysokich kwalifikacjach, doskonały standard bazy hotelowej, żywieniowej i zabiegowej. Usytuowane w otoczeniu wyjątkowego mikroklimatu ponad stuletnich lasów sosnowych, z życiodajnymi wodami: siarkowymi, mineralnymi z zawartością selenu oraz borowiny z własnych złóż. Właściwości lecznicze wód zostały potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia i Państwowy Zakład Higieny.

Nowoczesna baza zabiegowa, ponad 70 różnych zabiegów leczniczych z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, balneoterapii z użyciem własnych naturalnych surowców leczniczych: wód leczniczych siarkowych, mineralnych z zawartością selenu, a także borowiny.

Wykorzystując wyjątkowe zasoby naturalnych surowców leczniczych oraz sprzyjający walory mikroklimatu specjalizujemy się w leczeniu schorzeń:

  • układu krążenia: stany po przebytym zawale, nadciśnienie tętnicze
  • narządu ruchu – choroby ortopedyczno-urazowe;
  • układu oddechowego – dolne drogi oddechowe
  • układu nerwowego
  • chorób przemiany materii, cukrzycy, otyłości, miażdżycy.

Udogodnienia kurortu

Basen
Dostęp do internetu
Grota solna
Inhalacje
Jacuzzi
Kąpiele CO2
Kąpiele zdrowotne
Kawiarnia
Kręgielnia
Krioterapia
Kuracja pitna - wody lecznicze
Masaże lecznicze
Masaże relaksujące
Parking
Rowery
Sauna
Tenis stołowy
Wieczorki taneczne
Zabiegi borowinowe
Zabiegi kosmetyczne
Zabiegi lecznicze
Zabiegi relaksacyjne
Zabiegi Spa
Pokaż wszystko
Zameldowanie 14:00
Zarezerwuj 11:00

Ranking

4.9/5
Doskonałe miejsce
na podstawie 4 komentarze

Opinie

Doskonałe miejsce
2
Bardzo dobrze
2
Przeciętnie
0
Słabo
0
Odradzam
0

Oceny

Zabiegi
4.8 /5
Personel
4.8 /5
Pokoje
5 /5
Wyżywienie
5 /5
Atrakcje
5 /5
4 komentarze - Skala od 1 do 4
Stanisław
02/05/2022

5.0 "Tylko dla zdrowych"

Równie dobrze można by się leczyć na dworcu centralnym w Warszawie. Setki kuracjuszy i "komercyjnych" biegających po iście pałacowych wnętrzach i podziemnych, zimnych korytarzach to obraz "sanatorium" w Wieńcu Zdroju. Wykładziny dywanowe na korytarzach mimo iż odkurzane pełne pyłu. Jedzenie dla osób starszych niestrawne. Lasy wokół "uzdrowiska" jeszcze są, ale w co raz mniejszej ilości. Wycinane na potęgę. Rozkład i dostosowanie zabiegów zupełnie przypadkowe. Byle zgadzała się ilość. Od 7.00 do 18.00. Np. okłady borowinowe w jednym końcu zespołu budynków a o 8.00 w drugim kocu gimnastyka. żaden zabieg nie powtórzony 10 razy choć informuje o tym filmik reklamowy lecący na okrągło w tv. Dopłaty za wszystko. Np. każda osoba w pokoju dopłaca za telewizor choć jest w pokoju tylko jeden. Basen opłata. Pingpong i bowling opłata. Niestrzeżony parking opłata. Wieczorki taneczne opłata. itp. Natomiast barków z alkoholami pod dostatkiem. Nigdy więcej Wieńca
Pokaż wszystko
c
16/10/2019

5.0 "Fantastycznie"

Obiekty fantastycznie urządzone. Klimatycznie, wiele atrakcji. W otoczeniu lasu. Polecam
Udany pobyt!
16/10/2019

4.8 "Udany pobyt"

Olbrzymi obiekt, luksusowy owszem, poza miastem 5 km, wokół las, natura. Można się usprawnić, ale trzeba być na tyle sprawnym,żeby się... nachodzi, przejdziesz kilometry korytarzy. Piękny basen, sauny... Można korzystać z rozrywek, tance, kręgielnie, karaoke
Artur
16/10/2019

4.8 "Wspaniale "

Obiekt położony wśród lasów sosnowych. Obiekt z zewnątrz nie robi szczególnego wrażenia. Dla mnie architektonicznie brakuje jakiejś dominanty w tej wielkiej bryle. Za to w wewnątrz rewelacja. Ciekawy dobór wyposażenia foyer wraz z kolorem kamieni na posadzkach i ścianach powoduje fenomenalny efekt. Obsługa miła, choć chyba nie do końca wyszkolona jak na obiekt tej klasy. Miła niespodzianka w saunach. Sauna fińska bardzo gorąca. Ogólnie polecam pobyt!
Pokaż wszystko

Dodaj swoją opinię

Zarezerwuj teraz