Uzdrowisko Krynica – Żegiestów

aleja Nowotarskiego 9/4, Krynica

Dobre miejsce

2 komentarze
3.6/5

Bardzo nam przykro, ale to sanatorium aktualnie nie ma dodanej żadnej oferty pobytu.

Na ten moment, nie ma możliwości dokonania rezerwacji.

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu oferty dla Ciebie skontaktuj się z nami

e-kurort.pl krynica żegiestów stary dom zdrojowy

Uzdrowisko Krynica – Żegiestów S.A., czerpiąc z bogatych tradycji lecznictwa uzdrowiskowego, wiedzy, umiejętności wykwalifikowanej kadry medycznej oraz doskonałej bazy zabiegowej – zaprasza Państwa na leczenie. rehabilitację i wypoczynek.

Dysponujemy bazą noclegową zlokalizowaną w 4 obiektach sanatoryjnych w samym sercu uzdrowiska. Są to: Nowy Dom Zdrojowy, Stary Dom Zdrojowy, Patria oraz Nowe Łazienki Mineralne. Oferujemy pokoje o wysokim standardzie 1, 2, i 3 – osobowe z łazienką i prysznicem oraz pokoje bez łazienek dla mniej wymagających klientów w atrakcyjnych cenach.

Udogodnienia hotelu

  • Masaże lecznicze
  • Masaże relaksujące
  • Zabiegi kosmetyczne
  • Zabiegi lecznicze
  • Zabiegi relaksacyjne

Opinie

Ranking

3.6/5
Dobre miejsceNa podstawie 2 komentarze

Opinie

Doskonałe miejsce0
Dobre miejsce1
Przeciętnie1
Poniżej oczekiwań0
Odradzam0

Oceny

Zabiegi5 / 5
Personel5 / 5
Pokoje3 / 5
Wyżywienie4.5 / 5
Atrakcje0.5 / 5
2 komentarze - Skala od 1 do 5
4.0

Fantastyczne miejsce

W jednej z moich opinii okreslilem je jako jedna z perel w koronie polskiego lecznictwa sanatoryjnego.Bylem w Krynicy 17lat temu.Dzis to to samo,ale inne miasto.Ogromny byl zakres prac w rejonie tzw.scislego centrum ze spacerniakiem,parkami fontannami i wszechobecna kwiatowa architektura.Ta architektura przedmioty i zwierzeta w durzej skali wykonane z kompozycji kwiatowych-cudo!!.Atmosfere kurortu czuje sie wszedzie.Leniwie snujac sie po zdroju w uszy wlewa sie musyka klasyczna z ekskluzywnych restauracji i kawiarni,gosc na akordeonie gra stare melodie Lwowskie,Trio jezowe gra standardy a ludzie ida ida ida.Zmeczysz sie#siadz przy fontannie a jej szum cie uspokoi i odpoczniesz.W ktora strone nie spojrzysz,tam widac i czuc historie i widac pamiatki architektury poczatkowXXwieku.O zaletach leczniczych tego miejsca nie musze nikogo przekonywac.Wiesz co ci dolega?Wystarczy znalezc miejsce ktore to leczy i przyjechac a wyjedziesz jak nowy.Dla mlodszych ludzi,rodzin z dzieciaczkami malymi i troche wiekszymi to raj.Tu wszystko jest dla goscia.Ludzi mili i uczynni.Trasy spacerowe rowerowe i biegowe.Tu sie nie da nudzic.Tu trzeba byc.Wspaniale miejsce.

3.2

Radom

byłam na leczeniu uzdrowiskowym z nfz w Starym Domu Zdrojowym w 2017r.
opieka,zabiegi ,wyzywienie dobre,tylko pokoje na zdjeciach powyzej nie maja sie do realiów pokoi z nfz,,,, stare łózka,szafy pamietaja chyba rok 2003 gdy byłam tam pierwszy raz. Tylko zdjęcia schodów i holu sa aktualne,,,
ale wiadomo pacjenci z nfz to ostatni sort,,calkiem inny niz zus czy prywatni…przydało by sie pokazać zdjecia z pokoi,gdzie są ci z turnusów z nfz,,,