Uzdrowisko Duszniki-Zdrój

Brak opini

0 komentarzy

Bardzo nam przykro, ale to sanatorium aktualnie nie ma dodanej żadnej oferty pobytu.

Na ten moment, nie ma możliwości dokonania rezerwacji.

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu oferty dla Ciebie skontaktuj się z nami

Jan Kazimierz Duszniki na www (6)

Położone na dawnym szlaku handlowym, Uzdrowisko Duszniki Zdrój, przyciąga kuracjuszy łagodnym, podgórskim klimatem, dostępem do źródeł wody mineralnej oraz bogatą bazą zabiegową i medyczną. Skarbem Sanatorium są wody mineralne, tryska tu aż pięć podziemnych źródeł. Dusznickie wody to szczawy alkaliczne o dużym zmineralizowaniu doskonałe w leczeniu schorzeń układu krążenia, pokarmowego, oddechowego.

Sanatoryjne leczenie dorosłych w Uzdrowisku Duszniki Zdrój obejmuje schorzenia układu oddechowego, przewodu pokarmowego, ortopedyczno-urazowe, reumatologiczne, osteoporozę, choroby kardiologiczne i nadciśnienie oraz choroby kobiece.

W Uzdrowisku wykonywane są zabiegi przyrodolecznicze takie jak naturalne kąpiele mineralne i igliwiowe, zabiegi z wykorzystaniem borowiny (okłady, kąpiele, tampony czy fasony borowinowe). Zabiegi z zakresu hydroterapii, elektroterapii, inhalacje solankowe, masaże lecznicze, gimnastyka lecznicza.

Kuracjusze korzystają z kuracji pitnych i leczenia dietetycznego. Na miejscu zapewniona jest całodobowa opieka lekarsko – pielęgniarska. Zabiegi przyrodolecznicze ordynowane są przez lekarza prowadzącego a ich realizacja odbywa się pod okiem fachowego personelu.

Uzdrowisko Duszniki to kurort, w którym naszym gościom dedykujemy komfortowe obiekty. Znajdujący się w sercu uzdrowiska Jan Kazimierz to dobrze przygotowana uzdrowiskowa baza wypadowa, która zaprasza na kuracje i błogi wypoczynek w oryginalnych, przestronnych wnętrzach z dostępem do Centrum Borowinowego, gabinetów kosmetycznych oraz strefy rekreacji z basenem i słonecznym centrum fitness.

Udogodnienia hotelu

  Opinie

  Ranking

  NaN/5
  OdradzamNa podstawie 0 komentarzy

  Opinie

  Doskonałe miejsce0
  Dobre miejsce0
  Przeciętnie0
  Poniżej oczekiwań0
  Odradzam0

  Oceny

  ZabiegiNaN / 5
  PersonelNaN / 5
  PokojeNaN / 5
  WyżywienieNaN / 5
  AtrakcjeNaN / 5
  0 komentarzy - Skala od 1 do 5