Sanatorium Karpaty

Karpats'ka Street, 2, Truskawiec

  Brak opini

  0 komentarzy

  Bardzo nam przykro, ale to sanatorium aktualnie nie ma dodanej żadnej oferty pobytu.

  Na ten moment, nie ma możliwości dokonania rezerwacji.

  Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu oferty dla Ciebie skontaktuj się z nami

  ekurort.pl sanatorium karpaty truskawiec basen

  Sanatorium “Karpaty” – ośrodek z doskonałą równowagą cena/jakość w Truskawcu. Albowiem tylko w “Karpatach”, oprócz komfortowych pokoi z cudownymi widokami i wszystkimi udogodnieniami cena zawiera trzy posiłki dziennie “Bufet” z produktów z własnego gospodarstwa rolnego, ponad 23 terapeutycznych i diagnostycznych procedur, odwiedziny basenu, sauny i siłowni, pokój dziecięcy, disco-bar, filmy i koncerty.

   

  Hotelowo-kurortowy kompleks “Karpaty” zaprojektowany dla maksymalnie wygodnego wypoczynku podczas uzdrowienia. Tu jest wszystko dla najlepszego wypoczynku: ośrodek SPA, park krajobrazowy z zoo, stawami i wodospadem, restauracje i bary, dla dzieci pokój dziecięcy z wychowawcą, kino, disco bar, sala koncertowa, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu (Wi-Fi) i wiele innych zalet.

   

  W sanatorium “Karpaty” działa jeden z największych ośrodków medyczno-diagnostycznych uzdrowiska Truskawiec. Profesjonalny i doświadczony personel medyczny, własna pijalnia wód mineralnych, nowoczesny sprzęt i duża różnorodność procedur terapeutycznych i diagnostycznych zapewni najbardziej efektywne leczenie w Truskawcu.

  Udogodnienia hotelu

   Opinie

   Nie dodano żadnych opini dla tego obiektu