Interferie Argentyt

Doskonałe miejsce

1 komentarz
5/5

Bardzo nam przykro, ale to sanatorium aktualnie nie ma dodanej żadnej oferty pobytu.

Na ten moment, nie ma możliwości dokonania rezerwacji.

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu oferty dla Ciebie skontaktuj się z nami

położony jest w niezwykłym miejscu nad Bałtykiem, w odległości zaledwie 100 metrów od przepięknej, piaszczystej plaży i 50 metrów od malowniczego jeziora Bukowo. Miejscowość Dąbki, dzięki wyjątkowemu nadmorskiego mikroklimatowi z dużą zawartością jodu i aerozolu morskiego, posiada status uzdrowiska.

INTERFERIE Argentyt to największe sanatorium dla małych dzieci w Polsce. Pobyt tutaj, niczym szczepionka, uodparnia na wszystkie zapalenia górnych dróg oddechowych, łagodząc m.in. objawy astmy oskrzelowej. Piękna i ciekawa okolica, urokliwe krajobrazy, świeże morskie powietrze, a także wysoki standard świadczonych usług i doskonała obsługa to zdecydowanie powody ku temu, by pobyt u nas stał się niezapomnianym wspomnieniem.

Dużą zaletą obiektu jest rozbudowany program zajęć dla dzieci, prowadzonych przez animatorów lub pedagogów. Dla naszych najmłodszych Gości organizujemy teatrzyki, warsztaty ceramiczne, gry zespołowe, wycieczki, zajęcia hipoterapii, projekcie filmów i wspólne czytane bajek w świetlicy. Na terenie sanatorium znajduje się przestronny plac zabaw, a cały obszar jest ogrodzony i bezpieczny dla najmłodszych wczasowiczów.

INTERFERIE Argentyt w Dąbkach prowadzi specjalny program kuracji prozdrowotnych dla Gości, w tym program zabiegów leczniczych dla dzieci, które zmagają się, np. z otyłością, astmą oskrzelową, alergią, atopowym zapaleniem skóry. Jest on połączony z bogatą ofertą aktywności dla rodziców i opiekunów.

Udogodnienia hotelu

  Profil medyczny sanatorium

  • Alergie
  • choroby neurologiczne
  • choroby reumatyczne
  • choroby układu krążenia
  • choroby układu nerwowego
  • choroby układu oddechowego
  • cukrzyca
  • dysfunkcja narządów ruchu
  • otyłość

  Opinie

  Ranking

  5/5
  Doskonałe miejsceNa podstawie 1 komentarz

  Opinie

  Doskonałe miejsce1
  Dobre miejsce0
  Przeciętnie0
  Poniżej oczekiwań0
  Odradzam0

  Oceny

  Zabiegi5 / 5
  Personel5 / 5
  Pokoje5 / 5
  Wyżywienie5 / 5
  Atrakcje5 / 5
  1 komentarz - Skala od 1 do 5
  5.0

  Godnie polecenia

  Miejsce dla osób z problemami dróg oddechowych. I dla tych którzy chcą podleczyc swoje zdrowie. Bliskość morza, pełne wyżywienie, bogata oferta medyczna, wieczorki taneczne a w wolnych chwilach spacery po plaży, wypożyczalnia różnych rowerów…, świetlica dla dzieci, bilard, stół tenisowy, wymyślne automaty za 2 zł z atrakcją dla dzieci, kawiarnia….to wszystko powoduje że chce się tu być…że nawet pora zimowa nie przeszkadza.
  Czasami czuć że poza obiektem są miejsca nie doinwestowane.