2020-07-30T14:12:30

Bon Turystyczny realizowany przez Polską Grupę Uzdrowisk

Polski Bon Turystyczny będzie można realizować w uzdrowiskach Polskiej Grupy Uzdrowisk już od 1 sierpnia. Aktywnym bonem będzie można zapłacić za pobyty we wszystkich obiektach PGU na Dolnym Śląsku oraz w województwie zachodniopomorskim.

Wszystkie uzdrowiska Polskiej Grupy Uzdrowisk w Świeradowie, Cieplicach, Kudowie, Dusznikach, Polanicy i Połczynie-Zdroju zostały zarejestrowane w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych jako podmioty realizujące rządowe świadczenie o wartości 500 zł na każde dziecko.

Sanatoria PGU liczą na to, że poprzez takie projekty jak Bon Turystyczny, Polacy odkryją nowe miejsca do wypoczynku w Polsce, które do tej pory nie były brane pod uwagę.

Dołączenie PGU do listy podmiotów realizujących Polski Bon Turystyczny to dobra wiadomość dla wszystkich rodzin. Z nadejściem sezonu wakacyjnego uzdrowiska oferują pobyty o charakterze rodzinnym, podczas których można korzystać z zabiegów uzdrowiskowych i SPA oraz atrakcyjnych form zagospodarowania czasu wolnego, w tym stref sportowych czy wodnych Wellness.

 

Oferty pobytowe realizują podmioty, tj. Uzdrowisko Świaradów-Czerniawa, Uzdrowisko Cieplice, Uzdrowiska Kłodzkie i Uzdrowisko Połczyn.

Źródło Polska Grupa Uzdrowisk
https://uzdrowiska-pgu.pl/bon-turystyczny-w-uzdrowiskach-polskiej-grupy-uzdrowisk-79/n