Portal Kurortów Polskich

Kurort Przyjazny SenioromNasz nowy program jest w całości dedykowany seniorom. Już ponad 12 milionów osób w Polsce to właśnie seniorzy, ale nie wszyscy z nich mogą z łatwością korzystać z różnorodnych ułatwień i specjalnych ofert uzdrowiskowych. Postanowiliśmy włączyć do kręgu miejsc przyjaznych seniorom uzdrowiska, sanatoria, ośrodki Medical SPA, kliniki uzdrowiskowe. Naszym zdaniem dobre i sprawdzone programy i oferty zasługują na upowszechnianie. Zapraszamy.

 

Kurort Polski Ciechocinek


Dwie dedykowane oferty z uzdrowisk: Lądek - Zdrój i Długopole - Zdrój.

Oferty „Porozmawiajmy o zdrowiu” to leczniczo – edukacyjne, wsparte właściwie dobranymi zabiegami, pobyty dla Seniorów poszukujących chwili wypoczynku i relaksu. Czas spędzony w uzdrowisku pozwoli nie tylko powrócić do zdrowia ale również porozmawiać na temat: co zrobić, aby o zdrowie zadbać. Kliknij ofertę, która Cię interesuje, przejdź do wybranego uzdrowiska i rezerwuj termin pobytu.


Portal Kurortów Polskich poleca

 

 

 

 

Turnusy rehabilitacyjne w Uzdrowisku Nałęczów - ułatwiają niepełnosprawnym osiągnięcie lub utrzymanie niezależności funkcjonowania, dzięki której możliwe jest aktywne uczestnictwo w życiu rodzinnym i społecznym, gdyż zabiegi przeprowadzane podczas turnusów eliminują częściowo lub całkowicie ograniczenia niepełnosprawnych.


 

Hotel kuracyjny przyjazny seniorom - Hotel Kudowa**** w Kudowie - Zdroju. Warto przyjrzeć się pakietom SPA. Dostępne są również pakiety rehabilitacyjne i regeneracyjne.


Portal Kurortów Polskich poleca

 

 

TANIEJ, KRÓCEJ, INTENSYWNIEJ !

oferta obowiązuje do 25.03.2018 pobyty od niedzieli do piątku.

Pałac Łazienki II, jest miejscem, w którym od przeszło 100 lat poprawiano kondycję zażywając zabiegów kuracyjnych. Wybudowany ok. 1910 budynek Łazienek, był od początku istnienia ekskluzywnym domem kuracyjnym. Kultywując te tradycje stworzyliśmy dla Państwa ofertę wpływającą na poprawę kondycji i samopoczucia.

Poznaj kompletną ofertę 

Uzdrowisko Wysowa S.A.

Wczasy lecznicze mają na celu poprawę stanu zdrowia poprzez odpowiednio dobrane zabiegi, ale także poprzez wypoczynek wśród wyjątkowej przyrody. Bez wątpienia można tu odzyskać zdrowie, zregenerować siły witalne i odnaleźć prawdziwy spokój z dala od zgiełku dnia codziennego


 

Sanatorium Uzdrowiskowe "Zgoda" w Krynicy - Zdroju.

Są tysiące powodów aby obdarować rodziców wyjątkowym prezentem. Idealnym podarkiem mogą być wczasy zdrowotne, gdyż nie ma nic cenniejszego od zdrowia. Ciesz się zdrowiem długie lata!Zastrzeżenie prawne: Zamieszczone na stronie informacje o charakterze medycznym nie mogą stanowić podstawy do samodiagnozy, leczenia, lub podejmowania innych działań związanych ze zdrowiem.

Informacje te nie są również poradą medyczną.

Przy podejmowaniu decyzji dotyczących zdrowia należy zawsze korzystać z porady lekarza.

 

© EFFECT

Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w portalu są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną EFFECT. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody EFFECT są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe i tekstowe

w portalu  są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

Reklama w portalu

Tagi: pobyty dla seniorów, oferty dla seniorów, uzdrowisko dla seniora, sanatorium dla seniora, uzdrowisko dla rodziców, medical spa w uzdrowisku, uzdrowiska seniorzy