Portal Kurortów Polskich

Kurort Przyjazny SenioromNasz nowy program jest w całości dedykowany seniorom. Ponad 12 milionów osób w Polsce to właśnie seniorzy, jednak nie wszyscy z nich mogą z łatwością korzystać z różnorodnych ułatwień i specjalnych ofert uzdrowiskowych. Chcemy, by seniorzy mogli w łatwy sposób zarezerwować dla siebie specjalnie przygotowane pakiety i oferty lecznicze, rehabilitacyjne i wypoczynkowe w uzdrowiskach. Dlatego w najbliższym czasie wprowadzimy dla naszych użytkowników ogólnopolską Uzdrowiskową Kartę Seniora.

 


 

Wkrótce pierwsze rabatowe oferty dla seniorów. 

Jesteś organizatorem uzdrowiskowych pobytów dla grup? Powyższa oferta powinna Cię zainteresować.


Dwie dedykowane oferty z uzdrowisk: Lądek - Zdrój i Długopole - Zdrój.

Oferty „Porozmawiajmy o zdrowiu” to leczniczo – edukacyjne, wsparte właściwie dobranymi zabiegami, pobyty dla Seniorów poszukujących chwili wypoczynku i relaksu. Czas spędzony w uzdrowisku pozwoli nie tylko powrócić do zdrowia ale również porozmawiać na temat: co zrobić, aby o zdrowie zadbać. Kliknij ofertę, która Cię interesuje, przejdź do wybranego uzdrowiska i rezerwuj termin pobytu.


Portal Kurortów Polskich poleca

 


 

Hotel kuracyjny przyjazny seniorom - Hotel Kudowa**** w Kudowie - Zdroju. Warto przyjrzeć się pakietom SPA. Dostępne są również pakiety rehabilitacyjne i regeneracyjne.


Portal Kurortów Polskich poleca

  

Sanatorium Uzdrowiskowe "Zgoda" w Krynicy - Zdroju.

Są tysiące powodów aby obdarować rodziców wyjątkowym prezentem. Idealnym podarkiem mogą być wczasy zdrowotne, gdyż nie ma nic cenniejszego od zdrowia. Ciesz się zdrowiem długie lata!

 

Portal Kurortów Polskich poleca

 

Poznaj oferty ośrodków w Uzdrowisku Wysowa S.A.

 
Zastrzeżenie prawne: Zamieszczone na stronie informacje o charakterze medycznym nie mogą stanowić podstawy do samodiagnozy, leczenia, lub podejmowania innych działań związanych ze zdrowiem.

Informacje te nie są również poradą medyczną.

Przy podejmowaniu decyzji dotyczących zdrowia należy zawsze korzystać z porady lekarza.

 

© EFFECT

Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w portalu są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną EFFECT. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody EFFECT są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe i tekstowe

w portalu  są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

Reklama w portalu

Tagi: pobyty dla seniorów, oferty dla seniorów, uzdrowisko dla seniora, sanatorium dla seniora, uzdrowisko dla rodziców, medical spa w uzdrowisku, uzdrowiska seniorzy