Portal Kurortów Polskich

Strona GłównaWypoczynek w kurorcieZdrowie i UrodaNajnowsze oferty z kurortówWspółpraca dla kurortówKontakt

SANATORIA OFERTY

OFERTY Z RABATEM

OFERTY DLA SENIORA

Kurorty w Polsce

SPA w uzdrowiskach

Medical SPA

Turystyka zdrowotna

Turystyka uzdrowiskowa

Wykaz uzdrowisk w Polsce

Uzdrowiska nadmorskie

Uzdrowiska nizinne

Uzdrowiska podgórskie

Uzdrowiska górskie

Uzdrowiska podziemne

SANATORIA KATALOG

PREZENTACJE

Sanatoria uzdrowiskowe

Sanatoria pełnopłatne

Sanatoria dla dzieci

Szpitale uzdrowiskowe

Rehabilitacja

Kierunki lecznicze

Informator kuracjusza

Hotele w uzdrowiskach

Kurort Przyjazny Seniorom


Kurort Przyjazny Seniorom - Program promocyjny


Nasz nowy program jest w całości dedykowany seniorom. Już ponad 12 milionów osób w Polsce to właśnie seniorzy, ale nie wszyscy z nich mogą z łatwością korzystać z różnorodnych ułatwień i specjalnych ofert uzdrowiskowych. Postanowiliśmy włączyć do kręgu miejsc przyjaznych seniorom uzdrowiska, sanatoria, ośrodki Medical SPA, kliniki uzdrowiskowe. Naszym zdaniem dobre i sprawdzone programy i oferty zasługują na upowszechnianie. Zapraszamy.


Dwie dedykowane oferty z uzdrowisk: Lądek - Zdrój i Długopole - Zdrój.

Oferty „Porozmawiajmy o zdrowiu” to leczniczo – edukacyjne, wsparte właściwie dobranymi zabiegami, pobyty dla Seniorów poszukujących chwili wypoczynku i relaksu. Czas spędzony w uzdrowisku pozwoli nie tylko powrócić do zdrowia ale również porozmawiać na temat: co zrobić, aby o zdrowie zadbać. Kliknij ofertę, która Cię interesuje, przejdź do wybranego uzdrowiska i rezerwuj termin pobytu.


Portal Kurortów Polskich poleca

 

 

 

Turnusy rehabilitacyjne w Uzdrowisku Nałęczów - ułatwiają niepełnosprawnym osiągnięcie lub utrzymanie niezależności funkcjonowania, dzięki której możliwe jest aktywne uczestnictwo w życiu rodzinnym i społecznym, gdyż zabiegi przeprowadzane podczas turnusów eliminują częściowo lub całkowicie ograniczenia niepełnosprawnych.


 

Terminy pobytowe dostępne od 1 października 2016r. do 30 kwietnia 2017r. Poznaj szczegóły i rezerwuj miejsce.


 

Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA ORION w Ciechocinku. Pobyty długoterminowe w trzech rodzajach pakietów. Niestandardowy pobyt w uzdrowisku to dla wielu seniorów znakomita opcja.


 

Uzdrowisko Kraków Swoszowice Sp. z o.o.
Dzięki naszej ofercie „Leczniczy pobyt dla seniora” połączysz dbanie o swoje zdrowie z aktywnym wypoczynkiem w jednym z najpiękniejszych miast Polski. Kąpiele w naszych unikalnych wodach siarczkowych, uzupełnione o inne zabiegi z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii pomogą odzyskać zdrowie i witalność, a bliskość centrum kulturalnego Krakowa zapewni atrakcyjne spędzenie wolnego czasu dla nawet najbardziej wymagających.


 

Sanatorium ZNP w Ciechocinku.

Specjalna cena preferencyjna dotyczy turnusu 14 - dniowego. Pobyt rozpoczyna się kolacją w dniu przyjazdu i kończy obiadem w dniu wyjazdu. Dzieci do 2 lat - pobyt bezpłatny, dzieci od 2 lat do 10 lat - 50% ceny. Kliknij banner powyżej i rezerwuj dla siebie pobyt w wybranym terminie.


 

JUTRZENKA MEDICAL SPA w Uzdrowisku Wieniec - Zdrój przygotowała specjalny program skierowany do samodzielnych osób po 60 roku życia.
Celem pobytu jest zindywidualizowana rehabilitacja seniora, połączona z wypoczynkiem w komfortowym obiekcie Jutrzenka Medical Spa. W ramach programu, zostanie także wdrożona profilaktyka zdrowotna, poprzez edukację seniora w zakresie zachowań prozdrowotnych.

W programie m.in.: badania, konsultacje, zabiegi i cały pakiet dodatkowych, bezpłatnych świadczeń.


 

Sanatorium Uzdrowiskowe MAX w Ciechocinku

Z myślą o seniorach, przygotowaliśmy specjalny pakiet pobytowy. Przychodzi taki czas, kiedy bardziej musimy zadbać o swoje zdrowie i kondycję, aby w pełni móc korzystać z życia. Niespieszne tempo Uzdrowiska Ciechocinek, unikalny mikroklimat, zabiegi oferowane przez Nas i doskonała kuchnia sprawią, że zregenerują Państwo organizm i odzyskają pełnię sił witalnych. 

Uzdrowisko Wysowa S.A.

Wczasy lecznicze mają na celu poprawę stanu zdrowia poprzez odpowiednio dobrane zabiegi, ale także poprzez wypoczynek wśród wyjątkowej przyrody. Bez wątpienia można tu odzyskać zdrowie, zregenerować siły witalne i odnaleźć prawdziwy spokój z dala od zgiełku dnia codziennego


 

Sanatorium Uzdrowiskowe "Zgoda" w Krynicy - Zdroju.

Są tysiące powodów aby obdarować rodziców wyjątkowym prezentem. Idealnym podarkiem mogą być wczasy zdrowotne, gdyż nie ma nic cenniejszego od zdrowia. Ciesz się zdrowiem długie lata!


Zastrzeżenie prawne: Zamieszczone na stronie informacje o charakterze medycznym nie mogą stanowić podstawy do samodiagnozy, leczenia, lub podejmowania innych działań związanych ze zdrowiem.

Informacje te nie są również poradą medyczną.

Przy podejmowaniu decyzji dotyczących zdrowia należy zawsze korzystać z porady lekarza.

 

© EFFECT

Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w portalu są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną EFFECT. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody EFFECT są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe i tekstowe

w portalu  są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

Reklama w portalu

Tagi: pobyty dla seniorów, oferty dla seniorów, uzdrowisko dla seniora, sanatorium dla seniora, uzdrowisko dla rodziców, medical spa w uzdrowisku, uzdrowiska seniorzy