Portal Kurortów Polskich

Turystyka zdrowotna - oferta polskich kurortów

 

   

 

Polskie kurorty - uzdrowiska, kąpieliska, miejscowości klimatyczne, tradycyjne ośrodki wypoczynkowe - dostarczają bogate oferty prozdrowotne i turystyczne. Obiekty w miejscowościach uzdrowiskowych - skupione dotąd na dostarczaniu klasycznych usług leczniczych - poszerzają ofertę produktową dla klientów indywidualnych. Połączenie programów leczniczo - rekreacyjnych z innymi usługami (zakwaterowanie, wyżywienie, rozrywka) dostępnymi w kurortach, stwarza idealną możliwość zrealizowania kilkudniowego wypoczynku - wzbogaconego o "ładunek" zdrowotny. Zmieniają się nasze dotychczasowe zapatrywania na potrzebę stałej dbałości o zdrowie. Dostrzegamy, że lepiej jest zapobiegać schorzeniom niż je leczyć. Decyzja o inwestycji we własne zdrowie jest najbardziej opłacalna, gdy podejmujemy ją z pełną świadomością. Wskaźnikiem ostatecznym jest nasze samopoczucie. Oby było jak najlepsze!


Portal Kurortów Polskich poleca

 

UZDROWISKO CIECHOCINEK

SANATORIUM UZDROWISKOWE

KRYSTYNKA

 

Portal Kurortów Polskich poleca

 

UZDROWISKO AUGUSTÓW

SANATORIUM UZDROWISKOWE

AUGUSTÓW

 

 

 

 

Portal Kurortów Polskich poleca

 

 

 

Portal Kurortów Polskich poleca

 

Poznaj oferty ośrodków w Uzdrowisku Wysowa S.A.

 

 


Portal Kurortów Polskich poleca

 

 

 


Portal Kurortów Polskich poleca

 

Trzygwiazdkowy Hotel Adam&Spa w Kudowie - Zdroju to luksusowy i kameralny obiekt, usytuowany w jednym z najstarszych i najpiękniejszych sudeckich i dolnośląskich uzdrowisk. Naszym Gościom gwarantujemy kameralną atmosferę, wysoki standard usług oraz miłą, profesjonalną obsługę. Nasze Hotelowe SPA to oaza spokoju i wytchnienia, gdzie przy relaksującej muzyce i w stylowych wnętrzach odnajdą Państwo równowagę duszy, ciała i umysłu. To idealne miejsce, w którym mogą Państwo poprawić swój wygląd, zlikwidować stres, zregenerować siły i zatrzymać młodość.W trosce o dobre samopoczucie naszych Gości oferujemy całą paletę zabiegów służących odprężeniu oraz pielęgnacji ciała i ducha. Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z terapii leczniczych (rehabilitacyjnych) poprawiających w szczególności kondycję fizyczną i komfort codziennego życia.
Wszelkiego rodzaju zabiegi poprawiające kondycję skóry i sylwetki min. okłady, kąpiele lecznicze, masaże, zabiegi fizykalne i z zakresu hydroterapii, wykonywane są pod czujnym okiem profesjonalistów, którzy doradzą Państwu jaki program będzie najwłaściwszy.

 

 

Portal Kurortów Polskich poleca

 

Słoneczny Zdrój Hotel Medical SPA & Wellness

 

 

 


Otwarty w kwietniu 2013 roku Hotel Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness jest pierwszym czterogwiazdkowym obiektem w Busku-Zdroju (województwo świętokrzyskie). Designerski i nowoczesny urzeka elegancją, ale i wysokim standardem oferowanych usług. Luksusowe pokoje, doskonała obsługa oraz wyśmienite posiłki są gwarancją wysokiego standardu pobytu. Hasło przewodnie Hotelu Słoneczny Zdrój brzmi: Twoje piękno i zdrowie zawsze w dobrych rękach.

 

 


Zastrzeżenie prawne: Zamieszczone na stronie informacje o charakterze medycznym nie mogą stanowić podstawy do samodiagnozy, leczenia, lub podejmowania innych działań związanych ze zdrowiem.

Informacje te nie są również poradą medyczną.

Przy podejmowaniu decyzji dotyczących zdrowia należy zawsze korzystać z porady lekarza.

   

 

© EFFECT
Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w portalu są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną EFFECT. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody EFFECT są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe i tekstowe

w portalu są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.
 

Reklama w portalu