Portal Kurortów Polskich

 

 
Targi i wystawy


Zajrzyj na targi i wystawy specjalistyczne z zakresu SPA, medycyny estetycznej, kosmetologii, rehabilitacji, medical-spa, turystyki (w tym turystyki zdrowotnej), zdrowego stylu życia.  Zainteresowanie targami i wystawami nie maleje. Nowe technologie, urządzenia, sprzęt medyczny i wysokospecjalistyczne wyposażenie obiektów SPA, rehabilitacyjnych, uzdrowiskowych, wypoczynkowych i hotelowych - to oferty dla specjalistów branżowych. Prezentacje zakresu usług wypoczynkowo-leczniczych - to oferty adresowane również do odbiorców indywidualnych.


18 Międzynarodowe Targi Turystyki w Opolu

Opole

Rynek

Rozpoczęcie: 25.05.2018

Zakończenie: 27.05.2018

 

Jest to impreza otwarta, niebiletowana, z ciekawymi atrakcjami i imprezami towarzyszącymi, licznie odwiedzana nie tylko przez mieszkańców naszego regionu (w ciągu 3 dni około 20 000 osób).
Na targach w Opolu prezentowały się m.in.takie kraje jak: Dominikana, Indonezja, Filipiny, RPA, Hiszpania, Niemcy, Austria, Litwa, Ukraina, Czechy, Rumunia, Węgry.
Zapraszamy do prezentacji w Opolu: Lokalne Organizacje Turystyczne, Urzędy Miast, Urzędy Marszałkowskie, Stowarzyszenia, Gospodarstwa Agroturystyczne, Hotele, Ośrodki SPA, Ośrodki Wypoczynkowe, Uzdrowiska, Schroniska, Wydawnictwa, itp

 

Zobacz szczegółowe informacje


 

Targi Healthy Lifestyle Show

 

Warszawa

Stadion PGE Narodowy

Rozpoczęcie: 24.02.2018

Zakończenie: 25.02.2018


Rodzinne Targi Zdrowia

 

Katowice

plac Sławika i Antalla 1

Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Rozpoczęcie: 2018-01-13
Zakończenie: 2018-01-13
Godziny otwarcia: 10:00-18:00

Branże aktywne: Farmacja, Medycyna, Rehabilitacja, Sport i Turystyka, Zdrowie i Uroda, Żywność

 


TOUR SALON 2018 - Targi Regionów i Produktów Turystycznych

 

Poznań

ul. Głogowska 14

Tereny Targowe MTP
Rozpoczęcie: 2018-02-09
Zakończenie: 2018-02-11

Branże aktywne: polskie regiony, regiony zagraniczne, WySpa Zdrowia, turystyka aktywna, biura podróży, transport, zakwaterowanie, usługi w turystyce


 

Targi Healthy Lifestyle Show – Zacznij Zdrowy Styl Życia!
24-25 lutego 2018 – Stadion PGE Narodowy

Zawsze jest dobry czas na zmiany! Doskonałe samopoczucie i szczupła sylwetka nie muszą być odkładanymi na półkę marzeniami. Wystarczy pierwszy krok, który przewartościuje jakość i sposób postrzegania życia. Pozwoli porzucić stare przyzwyczajenia i pod opieką specjalistów opuścić strefę komfortu. O tym, że nie ma rzeczy niemożliwych, a każdy dzień zapowiada się jako ważna lekcja motywacji do walki o lepszą wersję samych siebie.
HEALTHY LIFESTYLE SHOW 2018 to jedyne wydarzenie w Polsce, które koncentruje w jednym miejscu najlepszych specjalistów ze świata dietetyki, sportu oraz zdrowia. Największe autorytety zdradzą Ci tajniki dobrego wyglądu oraz witalności. Zmień z nami swoje życie!
Jeśli wydaje Ci się, że zdrowy styl życia to wyłącznie batoniki proteinowe oraz godziny spędzone na siłowni, jesteś w ogromnym błędzie. Podczas naszego wydarzenia będziesz miał możliwość spróbowania swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych, dowiesz się w jaki sposób ukoić nerwy po ciężkim dniu pracy oraz poznasz wiele modeli diety. Nie popadamy w skrajności, nie sugerujemy słuszności wyboru jednego stylu odżywiania i treningu. Atleci na diecie Paleo, kulturyści na diecie wegańskiej, jogini podczas głodówki oczyszczającej oraz zwolennicy tradycyjnej, ale zdrowej kuchni polskiej – każdy znajdzie coś dla siebie! A po świecie zdrowia i fit formy oprowadzi Was nikt inny, jak Ewa Chodakowska, niekwestionowana królowa fitnessu oraz trener Be Active Team Tomasz Choiński - Ambasadorzy wydarzenia. Jak również wielu innych entuzjastów sportu i zdrowego stylu życia. Bądźcie w tych dniach z nami na PGE Narodowym!
Zbilansowana dieta, fitness, zdrowa żywność, ekologia, sport, zdrowie i uroda to tylko niektóre hasła, wokół których koncentrować się będzie wydarzenie.
W programie imprezy oprócz samej wystawy targowej przewidziane są liczne wydarzenia towarzyszące. Podczas HEALTHY LIFESTYLE CONGRESS - konferencji poświęconej tematyce zdrowego stylu życia, głos zabiorą wykwalifikowani, znani i wybitni w tej branży eksperci. Posłuchamy między innymi o:
- podstawowych błędach żywieniowych w diecie XXI wieku,
- sposobach na zapobieganie kontuzjom wśród biegaczy,
- powodach dlaczego warto zrobić detoks organizmu,
- faktach i mitach dotyczących SuperFoods,
- ilości białka jaka jest niezbędna w diecie sportowca,
- innowacyjnych metodach treningowych,
- a także o tym czy ciąża – to powód by rezygnować z biegania.


To tylko niektóre tajniki cennej wiedzy jaką uzyskacie. Czeka na Was o wiele więcej!
Spotkaj się na żywo z Ewą Chodakowską, Tomaszem Choińskim, Fit Lovers, Anną Szczypczyńską, Łukaszem Jakóbiakiem, Anną Dziedzic, Natalią Gacką, Justyną Mizerą, Katarzyną Gurbacką, Arkadiuszem Tańculą oraz wieloma innymi Gwiazdami Sportu i Dietetyki!
Każdego dnia targów, na Scenie Głównej będą odbywały się treningi z najbardziej znanymi Trenerami Fitness. W programie m.in.:
- Trening mięśni brzucha z Anną Dziedzic
- Be Active Tour z Ewą Chodakowską
- Tsunami - Maksymalne spalanie – Klaudii Szczęsnej i Dariusza Rzepeckiego
- HOT interval training z Aleksandrą Rożnowską
- Power Body Training Sylwi Soboty
- Zumba Fitness Izabeli Kin-Jandy
- Trening funkcjonalny z wykorzystaniem oporu własnego ciała Rafała Górki.


Ambasadorami Targów są najpopularniejsze obecnie gwiazdy fitnessu Ewa Chodakowska i Tomasz Choiński. Weź udział w ich treningu! Już teraz kup swój bilet http://plan.hlshow.pl/kup-bilet/4
Oprócz możliwości wysłuchania wykładu lub uczestniczenia w treningu, organizatorzy zapewniają specjalnie wydzieloną strefę dla fanów, w której będzie możliwość spotkania z Gośćmi Specjalnymi oraz Ambasadorami - otrzymania autografu i wykonania wspólnego zdjęcia.
Sprawdź kto jeszcze będzie z nami! http://hlshow.pl/prelegenci-3/


Wśród pozostałych atrakcji wydarzenia przewidziane są warsztaty dietetyczne, strefa badań wydolnościowych, pokaz sztuk walki, strefa metamorfozy, warsztaty yogi oraz strefa chillout’u i wiele wiele innych.
Do zobaczenia na PGE Narodowym!

Bądź z nami na bieżąco!


Strona internetowa wydarzenia:http://hlshow.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/Healthy-LifeStyle-Show-128222207764351/
Instagram: https://www.instagram.com/healthy_lifestyle_show/
Twitter: https://twitter.com/HLShow2018

Ważne informacje
Termin: 24-25.02.2018
Lokalizacja: Stadion PGE Narodowy w Warszawie
Bilety: http://plan.hlshow.pl/kup-bilet/4

 


Zastrzeżenie prawne: Zamieszczone na stronie informacje o charakterze medycznym nie mogą stanowić podstawy

do samodiagnozy, leczenia, lub podejmowania innych działań związanych ze zdrowiem.
Informacje te nie są również poradą medyczną.
Przy podejmowaniu decyzji dotyczących zdrowia należy zawsze korzystać z porady lekarza.

 

© EFFECT
Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w portalu są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną EFFECT. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody EFFECT są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe i tekstowe

w portalu są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.
 

Reklama w portalu