Portal Kurortów Polskich


Targi i wystawy


Zajrzyj na targi i wystawy specjalistyczne z zakresu SPA, medycyny estetycznej, kosmetologii, rehabilitacji, medical-spa, turystyki (w tym turystyki zdrowotnej), zdrowego stylu życia.  Zainteresowanie targami i wystawami nie maleje. Nowe technologie, urządzenia, sprzęt medyczny i wysokospecjalistyczne wyposażenie obiektów SPA, rehabilitacyjnych, uzdrowiskowych, wypoczynkowych i hotelowych - to oferty dla specjalistów branżowych. Prezentacje zakresu usług wypoczynkowo-leczniczych - to oferty adresowane również do odbiorców indywidualnych.


20-22.09.2018
Łódź - Hala Expo


Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji to jedno z najważniejszych wydarzeń branży medycznej w Europie. To tutaj wystawcy z kraju i zagranicy mogą zaprezentować nowoczesne metody leczenia, sprzęt służący rehabilitacji i nowatorskie rozwiązania poprawiające kondycję i komfort życia.

Targi odwiedzają przede wszystkim specjaliści: lekarze, fizjoterapeuci, dyrektorzy placówek medycznych, przedstawiciele ośrodków odnowy biologicznej i sanatoriów. To głównie z myślą o nich organizowane są wydarzenia towarzyszące targom: konferencje, seminaria, prezentacje i warsztaty oraz Kongres Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji.

– Nasza wystawa to największy przegląd produktów i rozwiązań zaprojektowanych z myślą o osobach wymagających opieki. Pokazujemy, że niepełnosprawni mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt‚ który ułatwia im codzienne życie – mówi Paweł Babij – prezes spółki Interservis.

Podczas targów Rehabilitacja prezentowane są najnowsze urządzenia wspomagające diagnozowanie‚ leczenie i rehabilitację. Co roku wystawcy prezentują kilkadziesiąt premierowych produktów: sprzęt i wyposażenie dla ośrodków rehabilitacji, sanatoriów, uzdrowisk, centrów medycyny sportowej oraz gabinetów medical spa.

Odwiedzający targi mogą tu zdobyć informacje o możliwych formach wsparcia, dofinansowaniach i programach pomocowych dla osób z problemami zdrowotnymi. Mogą też poddać się bezpłatnym badaniom i porozmawiać ze specjalistami z zakresu: rehabilitacji kardiologicznej, badań postawy i równowagi czy laseroterapii.

 18 Międzynarodowe Targi Turystyki w Opolu

Opole

Rynek

Rozpoczęcie: 25.05.2018

Zakończenie: 27.05.2018

 

Jest to impreza otwarta, niebiletowana, z ciekawymi atrakcjami i imprezami towarzyszącymi, licznie odwiedzana nie tylko przez mieszkańców naszego regionu (w ciągu 3 dni około 20 000 osób).
Na targach w Opolu prezentowały się m.in.takie kraje jak: Dominikana, Indonezja, Filipiny, RPA, Hiszpania, Niemcy, Austria, Litwa, Ukraina, Czechy, Rumunia, Węgry.
Zapraszamy do prezentacji w Opolu: Lokalne Organizacje Turystyczne, Urzędy Miast, Urzędy Marszałkowskie, Stowarzyszenia, Gospodarstwa Agroturystyczne, Hotele, Ośrodki SPA, Ośrodki Wypoczynkowe, Uzdrowiska, Schroniska, Wydawnictwa, itp

 

Zobacz szczegółowe informacje


 

Targi Healthy Lifestyle Show

 

Warszawa

Stadion PGE Narodowy

Rozpoczęcie: 24.02.2018

Zakończenie: 25.02.2018


Rodzinne Targi Zdrowia

 

Katowice

plac Sławika i Antalla 1

Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Rozpoczęcie: 2018-01-13
Zakończenie: 2018-01-13
Godziny otwarcia: 10:00-18:00

Branże aktywne: Farmacja, Medycyna, Rehabilitacja, Sport i Turystyka, Zdrowie i Uroda, Żywność

 


TOUR SALON 2018 - Targi Regionów i Produktów Turystycznych

 

Poznań

ul. Głogowska 14

Tereny Targowe MTP
Rozpoczęcie: 2018-02-09
Zakończenie: 2018-02-11

Branże aktywne: polskie regiony, regiony zagraniczne, WySpa Zdrowia, turystyka aktywna, biura podróży, transport, zakwaterowanie, usługi w turystyce


Zastrzeżenie prawne: Zamieszczone na stronie informacje o charakterze medycznym nie mogą stanowić podstawy

do samodiagnozy, leczenia, lub podejmowania innych działań związanych ze zdrowiem.
Informacje te nie są również poradą medyczną.
Przy podejmowaniu decyzji dotyczących zdrowia należy zawsze korzystać z porady lekarza.

 

© EFFECT
Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w portalu są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną EFFECT. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody EFFECT są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe i tekstowe

w portalu są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.
 

Reklama w portalu