Portal Kurortów Polskich

Sanatoria pełnopłatne

 

Większość zakładów lecznictwa uzdrowiskowego umożliwia korzystanie z kuracji pełnopłatnych, w miarę posiadania wolnych miejsc.

Nie trzeba oczekiwać na skierowanie, można wybrać sobie dowolny obiekt i - w porozumieniu z lekarzem - wykorzystać stosowną ilość zabiegów. Warto poszukiwać ofert łączących wypoczynek z aktywnymi formami przywracania sprawności.

 

 

              

 

 

Portal Kurortów Polskich poleca

 

UZDROWISKO CIECHOCINEK

SANATORIUM UZDROWISKOWE

KRYSTYNKA

 

Portal Kurortów Polskich poleca

 

UZDROWISKO AUGUSTÓW

SANATORIUM UZDROWISKOWE

AUGUSTÓW

 

 

Portal Kurortów Polskich poleca

 

SANATORIUM UZDROWISKOWE

STARY DOM ZDROJOWY

KRYNICA - ZDRÓJ

 

Portal Kurortów Polskich poleca

 

UZDROWISKO WIENIEC - ZDRÓJ

MEDICAL SPA

JUTRZENKA

 

 

Portal Kurortów Polskich poleca

 

Poznaj oferty ośrodków w Uzdrowisku Wysowa S.A.

 

 
 

Zajrzyj do Sanatorium Uzdrowiskowego AZALIA w Szczawnie - Zdroju i wybierz pobyt leczniczy.

Jeśli dysponujesz mniejszą ilością wolnego czasu, oprócz pobytów 14 i 21 dniowych możesz ułożyć swój pobyt według własnych potrzeb.

Uzdrowiskowy prezent dla rodziców możesz zarezerwować w Sanatorium Uzdrowiskowym ZIMOWIT

w Dusznikach - Zdroju.

Zwróć uwagę na precyzyjnie dobrane programy dietetyczno - terapeutyczne.


 

 

 

 

 

Portal Kurortów Polskich poleca

 

 

 

Portal Kurortów Polskich poleca

 


Portal Kurortów Polskich poleca

 

 


Portal Kurortów Polskich poleca

 

 

Uzdrowisko Wieniec-Zdrój to jedno z najstarszych i najpiękniej położonych uzdrowisk na Kujawach. To idealne miejsce do kuracji i wypoczynku gości Kuracjuszy już od 1923 roku. Bardzo łatwo do nas dojechać - znajdujemy się w centralnej Polsce, 6 km od Włocławka, 10 km od autostrady A1.

Znajdziecie tu Państwo profesjonalną opiekę personelu medycznego o wysokich kwalifikacjach, doskonały standard bazy hotelowej, żywieniowej i zabiegowej. Zadbamy o Wasze zdrowie w otoczeniu wyjątkowego mikroklimatu ponad stuletnich lasów sosnowych, z życiodajnymi wodami: siarkowymi, mineralnymi z zawartością selenu oraz z borowinami z własnych złóż. Właściwości lecznicze wód zostały potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia i Państwowy Zakład Higieny.

Do dyspozycji oddajemy Państwu szpital uzdrowiskowy i sanatoria dla dorosłych, zakład pielęgnacyjno - opiekuńczy oraz Zakład Przyrodoleczniczy, w którym prowadzone jest m.in. leczenie ambulatoryjne dla dorosłych i dzieci oraz rehabilitacja.

Ponadto w Uzdrowisku działa poradnia psychologiczna oraz poradnia edukacji zdrowotnej prowadząca zajęcia z pacjentami w zakresie profilaktyki chorób układu krążenia, walki z otyłością i nałogiem palenia tytoniu, a także pijalnia wód mineralnych.

Organizujemy pobyty prywatne i z dofinansowaniem z ZUS, NFZ, PFRON.

 


Słoneczny Zdrój Hotel Medical SPA & Wellness

 

 

 


Otwarty w kwietniu 2013 roku Hotel Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness jest pierwszym czterogwiazdkowym obiektem w Busku-Zdroju (województwo świętokrzyskie). Designerski i nowoczesny urzeka elegancją, ale i wysokim standardem oferowanych usług. Luksusowe pokoje, doskonała obsługa oraz wyśmienite posiłki są gwarancją wysokiego standardu pobytu. Hasło przewodnie Hotelu Słoneczny Zdrój brzmi: Twoje piękno i zdrowie zawsze w dobrych rękach. 

 

Hotel oferuje 120 nowocześnie zaprojektowanych i bardzo funkcjonalnych pokoi 1- i 2-osobowych (w tym 4 apartamenty), wszystkie wyposażone w mini-bar, sejf, TV satelitarną, regulowaną klimatyzację oraz Internet. Do wyboru pokój z łazienką posiadającą wannę lub kabinę prysznicową. W wielu pokojach znajduje się również balkon z widokiem na ogród i okolicę.

 

Wykorzystując walory naturalnych źródeł wód siarczkowych, Hotel Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness oferuje szeroki wachlarz usług medycznych. W obiekcie można skorzystać z rozbudowanej listy zabiegów z zakresu balneoterapii, fizykoterapii, kinezyterapii i leczenia schorzeń. Nowoczesne Vitality Medical SPA & Wellness posiada 36 gabinetów wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt rehabilitacyjny i Spa. Profesjonalne studio urody oraz salon odnowy biologicznej sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających Gości. W strefie Wellness natomiast znajdziemy basen, jacuzzi oraz sauny (fińską i IR).

 

Do dyspozycji Gości oddajemy ponadto Restaurację Ponidzie, Klub Kalejdoskop, Winiarnię, taras słoneczny, ogród, czytelnię oraz bezpłatny, monitorowany parking. Dla osób aktywnych polecamy atrakcje dodatkowe: Cardio Room, kręgielnię, bilard oraz boule. W ofercie hotelu jest także rozbudowane zaplecze sal konferencyjno-szkoleniowych, dopasowane do zróżnicowanych potrzeb klientów.

 

W Hotelu Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness z przyjemnością ugościmy również całe rodziny. Dzieci mogą do woli korzystać z atrakcyjnego Kids Corner i placu zabaw. Za dodatkową opłatą, w hotelu przyjmujemy także czworonogi.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 w dniu przyjazdu i kończy się o 12:00 w dniu wyjazdu.

 


Portal Kurortów Polskich poleca

 

Sanatorium Uzdrowiskowe ROLNIK w Nałęczowie

 

Sanatorium Rolnik w Nałęczowie  Opieka medyczna w Sanatorium Rolnik w Nałęczowie  Zabiegi na basenie w Sanatorium Rolnik w Nałęczowie

 

Sanatorium "Rolnik" w Nałęczowie zlokalizowane jest w malowniczej strefie sanatoryjnej "A" w samym centrum Parku Zdrojowego. Bogactwo przyrody, liczne źródła wód mineralnych oraz nieskażone środowisko naturalne, mają niezwykły wpływ na zmniejszenie dolegliwości u pacjentów z chorobami serca i układu krążenia oraz znaczną poprawę ich stanu zdrowia. Specyficzny mikroklimat uzdrowiska doskonale wpływa na samoczynne obniżenie ciśnienia tętniczego krwi.

Specjalizujemy się w leczeniu pacjentów:

● z chorobami serca i układu krążenia jak (choroba wieńcowa serca , stany po zawale serca, stany po angioplastyce naczyń wieńcowych, stany po operacji by-pas na naczyniach wieńcowych i innych operacjach serca, nadciśnienie tętnicze , wady zastawkowe serca, nerwica serca)

●z innymi schorzeniami współistniejącymi (m.in.: choroby narządu ruchu (choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa i stawów obwodowych), cukrzyca typu 2, otyłość.

 

Dysponujemy dla Państwa:

 • 193 miejscami hotelowymi w apartamentach , pokojach 1 i 2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym;
 • salą obserwacyjną wzmożonego nadzoru medycznego wyposażoną w kardiomonitoring;
 • własną, bardzo dobrze wyposażoną, nowoczesną bazą rehabilitacyjną z szerokim wachlarzem zabiegów (52 rodzaje) z zakresu: kinezyterapii, hydroterapii, balneoterapii, fizykoterapii, masaże i inne zabiegi (kompletna baza zabiegowa znajduje się w tym samym obiekcie, bez konieczności wychodzenia na zewnątrz);
 • dwiema salami gimnastycznymi;
 • krytym basenem rehabilitacyjno-rekreacyjnym z podgrzewaną wodą;
 • kuchnią przygotowującą posiłki na miejscu, z kilkoma rodzajami diet;

Pokoje i apartamenty w Sanatorium Rolnik  Baza zabiegowa w Sanatorium Rolnik w Nałęczowie  Zabiegi - Sanatorium Rolnik w Nałęczowie

 

Pobyty pełnopłatne

 

W Sanatorium Rolnik można zamówić pobyt pełnopłatny lub pobyt pełnopłatny rozszerzony o dodatkowe zabiegi z zakresu odnowy biologicznej.

Realizujemy turnusy rehabilitacyjno - lecznicze dla osób:

 • ze schorzeniami serca,
 • z innymi chorobami układu krążenia,
 • chorobami układu kostno-stawowego,
 • z otyłością pierwotną,
 • z zespołem upośledzonej tolerancji glukozy i cukrzycą typu 2,
 • z rozszerzonym programem z zakresu odnowy biologicznej,
 • profilaktyczno- wypoczynkowe połączone z możliwością kardiologicznej diagnostyki nieinwazyjnej choroby niedokrwiennej serca, nadciśnienia tętniczego, zaburzeń rytmu serca oraz diagnostyką laboratoryjną ( diagnostyka dodatkowo płatna- ceny konkurencyjne.

Rezerwacje przyjmuje oraz udziela szczegółowych informacji recepcja Sanatorium
tel. (81) 501-47-51 oraz biuro marketingu.
tel. (81) 501-47-51 wew. 501.

 

Kontakt z nami

Sanatorium Uzdrowiskowe Rolnik
ul. Górskiego 14 (Park Zdrojowy)
24-150 Nałęczów
INFOLINIA
801 011 210

http://www.sanatoriumrolnik.pl

 Zastrzeżenie prawne: Zamieszczone na stronie informacje o charakterze medycznym nie mogą stanowić podstawy

do samodiagnozy, leczenia, lub podejmowania innych działań związanych ze zdrowiem.

Informacje te nie są również poradą medyczną.

Przy podejmowaniu decyzji dotyczących zdrowia należy zawsze korzystać z porady lekarza.

 

© EFFECT
Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w portalu są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną EFFECT. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody EFFECT są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe i tekstowe

w portalu są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

 

Reklama w portalu