Portal Kurortów Polskich

Sanatorium Uzdrowiskowe "Solar Spa" - Szczawnica


 

CENTRUM WCZASOWO - LECZNICZE "SOLAR SPA"

Sanatorium Uzdrowiskowe "SOLAR SPA" (GÓRNIK)

Turnusy sanatoryjne dla dzieci z opiekunem

34-460 Szczawnica

ul. Zdrojowa 4

tel. 18 262 22 32

Strona internetowa

 Zapraszamy na pobyty sanatoryjne oraz w miarę wolnych miejsc na pobyty wczasowe dla członków rodzin osób, które przebywają w sanatorium.

Sanatorium Solar leczy drogi oddechowe, reumatologię , otyłość i choroby ortopedyczno - urazowe pod nadzorem lekarzy specjalistów w gabinetach:
● inhalacji
● fizykoterapii
● kinezyterapii
● hydroterapii
● krioterapii

Odpłatnie do dyspozycji gości oddajemy:
● park wodny z licznymi atrakcjami
● centrum spa
● gabinet medycyny estetycznej
● zadaszone miejsce do grilowania

Opieka medyczna

W Sanatorium Solar spa leczy się dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Mali kuracjusze z dolegliwościami górnych i dolnych dróg oddechowych przyjmowani są na podstawie skierowań z Narodowego Funduszu Zdrowia, warunkiem odbycia turnusu jest obecność opiekuna.

Dzieci przebywają wraz z opiekunem we wspólnym pokoju. Dysponujemy pokojami 2 i 3 osobowymi. Pokoje są z balkonami i bez balkonów, wszystkie posiadają łazienki. Każdy pokój wyposażony jest w TV, , czajnik bezprzewodowy, szklanki, sztućce, ręczniki, telefon.
W ośrodku można skorzystać z żelazka i deski do prasowania, za odpłatnością z pralki. Dzieci wraz z opiekunami mogą korzystać z zadaszonego miejsca do grilowania oraz sali zabaw.

Porządek przyjecia

- przyjęcie w recepcji Willi Sylwia
- opłata za turnus
- rejestracja w gabinecie pielęgniarskim
- zakwaterowanie w pokoju Willi Adria

Organizacja turnusu

- Opieka medyczno pielęgniarska sprawowana jest przez całą dobę, opieka lekarska od poniedziałku do piątku i w razie potrzeby
- zabiegi wykonywane w gabinetach od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.00 do 14.00 znajdujących się w Willi Sylwia
- posiłki wydawane w pełnych godzinach 8.00, 13.00, 18.00. W sanatorium stosujemy diety zgodne z profilem leczenia, po zatwierdzeniu przez lekarza prowadzącego.
- godziny popołudniowe są czasem wolnym (możliwość skorzystania z wycieczek i innych propozycji organizowanych przez sanatorium)

UWAGA! Istnieje możliwość dodatkowego zakwaterowania w pokojuW Szczawnicy leczy się m.in.: choroby układu ruchu (choroba zwyrodnieniowa stawów i kręgosłupa, choroby kręgów szyjnych, bóle grzbietu, uszkodzenia barku, choroby reumatyczne, reumatoidalne zapalenie stawów); choroby dróg oddechowych (astma oskrzelowa, przewlekła obturacyjna choroba płuc, pylica płuc, przewlekłe stany zapalne nosa i gardła, rozedma płuc, dychawica oskrzelowa, rozstrzenie oskrzeli, przewlekłe zapalenie krtani, alergie dróg oddechowych, schorzenia aparatu głosowego); otyłość.

 

Sanatorium Uzdrowiskowe "Solar Spa" - dawna nazwa "Górnik"


Sanatoria dla dzieci z opiekunem

Sanatoria dla dzieci bez opiekuna

 

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak przygotować dziecko do pobytu i leczenia w sanatorium, skorzystaj z odpowiedzi zawartych w Poradniku Młodego Kuracjusza. Przechodzę do Poradnika

 

Powrót do strony Sanatoria dla Dzieci

 
Zastrzeżenie prawne: Zamieszczone na stronie informacje o charakterze medycznym nie mogą stanowić podstawy do samodiagnozy, leczenia, lub podejmowania innych działań związanych ze zdrowiem. Informacje te nie są również poradą medyczną. Przy podejmowaniu decyzji dotyczących zdrowia należy zawsze korzystać z porady lekarza.

   

 

© EFFECT
Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w portalu są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną EFFECT. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody EFFECT są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe i tekstowe w portalu są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.


Reklama w portalu