Portal Kurortów Polskich
Sanatorium Interferie Argentyt - Dąbki


 INTERFERIE Argentyt w Dąbkach

76-156 Dąbki
ul. Wydmowa 17
argentyt@interferie.pl
http://www.interferie.pl/argentyt/
Tel. 94 314 81 34Idealne miejsce dla małych dzieci

 

INTERFERIE Argentyt w Dąbkach położony jest w niezwykłym miejscu nad Bałtykiem, w odległości zaledwie 100 metrów od przepięknej, piaszczystej plaży i 50 metrów od malowniczego jeziora Bukowo. Miejscowość Dąbki, dzięki wyjątkowemu nadmorskiego mikroklimatowi z dużą zawartością jodu i aerozolu morskiego, posiada status uzdrowiska.

INTERFERIE Argentyt to największe sanatorium dla małych dzieci w Polsce. Pobyt tutaj, niczym szczepionka, uodparnia na wszystkie zapalenia górnych dróg oddechowych, łagodząc m.in. objawy astmy oskrzelowej. Piękna i ciekawa okolica, urokliwe krajobrazy, świeże morskie powietrze, a także wysoki standard świadczonych usług i doskonała obsługa to zdecydowanie powody ku temu, by pobyt u nas stał się niezapomnianym wspomnieniem.

Dużą zaletą obiektu jest rozbudowany program zajęć dla dzieci, prowadzonych przez animatorów lub pedagogów. Dla naszych najmłodszych Gości organizujemy teatrzyki, warsztaty ceramiczne, gry zespołowe, wycieczki, zajęcia hipoterapii, projekcie filmów i wspólne czytane bajek w świetlicy. Na terenie sanatorium znajduje się przestronny plac zabaw, a cały obszar jest ogrodzony i bezpieczny dla najmłodszych wczasowiczów.Pokoje

INTERFERIE Argentyt w Dąbkach to trzy budynki, w których łącznie przygotowaliśmy dla Państwa 197 pokoi. Posiadamy pokoje 1, 2 i 3-osobowe oraz apartamenty urządzone w przytulnym stylu. W każdym z nich znajduje się łazienka z natryskiem, TV, radio, telefon oraz sprzęt plażowy. Troszczymy się również o wygodę wypoczynku rodzin z dziećmi.

Nasz obiekt przyjazny jest osobom niepełnosprawnym – dysponujemy wygodnymi windami oraz specjalnymi pokojami i podjazdami, które ułatwiają dostęp do wszystkich pomieszczeń wspólnych. Potwierdzeniem tych udogodnień są certyfikaty, które pozwalają nam na przyjmowanie grup turystycznych (certyfikat OD) oraz organizację turnusów rehabilitacyjnych (certyfikat OR).


Gastronomia

INTERFERIE Argentyt w Dąbkach słynie ze przepysznej, tradycyjnej polskiej kuchni. Serwujemy również dania specjalne, niezbędne w różnych dietach eliminacyjnych (np. cukrzycowej, bezglutenowej, wegetariańskiej). W naszej kawiarni miła i profesjonalna obsługa kelnerska ugości Państwa aromatyczną kawą, kieliszkiem wykwintnego wina lub pysznym deserem. Latem zapraszamy naszych Gości do ogródka grillowego.Rehabilitacja

INTERFERIE Argentyt w Dąbkach prowadzi specjalny program kuracji prozdrowotnych dla Gości, w tym program zabiegów leczniczych dla dzieci, które zmagają się, np. z otyłością, astmą oskrzelową, alergią, atopowym zapaleniem skóry. Jest on połączony z bogatą ofertą aktywności dla rodziców i opiekunów.

Zabiegi wykonywane w obiekcie to m.in.:

• elektroterapia
• hydroterapia
• magnetoterapia
• światłoterapia
• laseroterapia
• krioterapia
• zabiegi borowinowe
• kąpiele lecznicze
• masażeRekreacja

W INTERFERIE Argentyt w Dąbkach dbamy nie tylko o Państwa zdrowie, ale przede wszystkim o relaks i dobre samopoczucie. Wśród aktakcji dostępnych w obiekcie i jego okolicy polecamy m.in.:

• sauny
• wypożyczalnia sprzętu sportowego
• boisko do gier zespołowych
• sala gimnastyczna
• korty tenisowe
• zajęcia animacyjne dla dzieci
• plac zabaw dla dzieciW Dąbkach leczy się m.in: choroby układu oddechowego, choroby układu krążenia, choroby przewodu pokarmowego.

 

Sanatorium nadmorskie, usytuowane w bezpośrednim pasie nadmorskim.


Sanatoria dla dzieci z opiekunem

Sanatoria dla dzieci bez opiekuna

 

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak przygotować dziecko do pobytu i leczenia w sanatorium, skorzystaj z odpowiedzi zawartych w Poradniku Młodego Kuracjusza. Przechodzę do Poradnika

 

Powrót do strony Sanatoria dla Dzieci

Zastrzeżenie prawne: Zamieszczone na stronie informacje o charakterze medycznym nie mogą stanowić podstawy do samodiagnozy, leczenia, lub podejmowania innych działań związanych ze zdrowiem. Informacje te nie są również poradą medyczną. Przy podejmowaniu decyzji dotyczących zdrowia należy zawsze korzystać z porady lekarza.

   

 

© EFFECT
Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w portalu są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną EFFECT. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody EFFECT są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe i tekstowe w portalu są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.


Reklama w portalu

 

Tagi: sanatorium dla dzieci, sanatorium nad morzem, uzdrowiskowe leczenie dzieci, nadmorskie sanatoria dla dzieci, sanatorium w dąbkach