Portal Kurortów Polskich
Sanatorium "Cegielski" - Rabka-Zdrój


Sanatorium "CEGIELSKI"

34-700 Rabka - Zdrój, ul. Na Banię 42

tel. 18 267 72 60

Pobyty dla dorosłych i dla dzieci z opiekunem

 

Polecamy rodzinne wczasy w górach oraz turnusy sanatoryjne dla dzieci.

W Sanatorium Cegielski szczególną troską darzymy naszych małych gości, dlatego na terenie obiektu znajdują się liczne atrakcje przeznaczone do zabawy, edukacji, oraz gier. Podczas pobytu w naszym sanatorium, mali goście mogą skorzystać z licznych imprez, wycieczek, obejrzeć występ artystów albo wziąć udział w balu lub dyskotece.

Do dyspozycji małych gości oddajemy:
- przedszkole z wykwalifikowaną opiekunką
- plac zabaw
- sezonowy basen z brodzikiem i podgrzewaną wodąLeczenie dzieci obejmuje m.in.: schorzenia układu oddechowego, schorzenia przemiany materii, schorzenia układu krążenia, schorzenia narządu ruchu, schorzenia neurologiczne, schorzenia reumatologiczne, schorzenia laryngologiczne, alergie, wady postawy, dziecięce porażenie mózgowe.

 

W sanatorium dostępne: basen letni z brodzikiem i podgrzewaną wodą, plac zabaw, przedszkole, boiska sportowe.


 


Sanatoria dla dzieci z opiekunem

Sanatoria dla dzieci bez opiekuna

 

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak przygotować swoje dziecko do pobytu i leczenia w sanatorium, skorzystaj z odpowiedzi zawartych w Poradniku Młodego Kuracjusza. Przechodzę do Poradnika

 

Powrót do strony Sanatoria dla Dzieci

Zastrzeżenie prawne: Zamieszczone na stronie informacje o charakterze medycznym nie mogą stanowić podstawy do samodiagnozy, leczenia, lub podejmowania innych działań związanych ze zdrowiem. Informacje te nie są również poradą medyczną. Przy podejmowaniu decyzji dotyczących zdrowia należy zawsze korzystać z porady lekarza.

   

 

© EFFECT
Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w portalu są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną EFFECT. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody EFFECT są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe i tekstowe w portalu są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.


Reklama w portalu