Portal Kurortów Polskich

Dziecięcy Szpital Uzdrowiskowy "Mieszko" - Szczawno-Zdrój


 

UZDROWISKO SZCZAWNO - JEDLINA S.A.

  DZIECIĘCY SZPITAL UZDROWISKOWY "MIESZKO"
ul. Wojska Polskiego 4,
58-310 Szczawno - Zdrój

tel. 74 849 31 35

Wychowawcy: 74 849 31 73 / 572 729 872

Strona internetowa

Przy szpitalu funkcjonuje zespół szkółOdrestaurowane w 2015 Uzdrowiskowe Sanatorium Dziecięce "Mieszko" zaprasza młodych kuracjuszy!

Sanatorium dysponuje 50 miejscami noclegowymi w 17 pokojach posiadających pełen węzeł sanitarny lub pokojami typu studio (2 pokoje posiadające wspólny przedpokój oraz wspólną łazienkę). W Sanatorium "Mieszko" znajduje się jadalnia, sale rehabilitacyjne, gabinet lekarski, dyżurka pielęgniarska. Budynek wyposażony jest w windę, wiele pokoi posiada wyjście na wspólny taras.

Sanatorium znajduje się w centrum Uzdrowiska, dojście do Pijalni Wód Mineralnych i Zakładu Przyrodoleczniczego zajmuje nie więcej niż 2-3 minuty.

W trakcie pobytu dzieci otoczone są opieką pielęgniarek, nauczycieli oraz wychowawców, którzy organizują im czas wolny.

 

W Szczawnie - Zdroju uzdrowiskowe leczenie dzieci obejmuje m.in.: choroby układu oddechowego (astma oskrzelowa, choroby nosa i gardła, choroby alergiczne, przewlekłe zapalenie zatok); choroby układu wydzielania wewnętrznego i przemiany materii, wady postawy, mózgowe porażenie dziecięce.


Sanatoria dla dzieci z opiekunem

Sanatoria dla dzieci bez opiekuna

 

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak przygotować dziecko do pobytu i leczenia w sanatorium, skorzystaj z odpowiedzi zawartych w Poradniku Młodego Kuracjusza. Przechodzę do Poradnika

 

Powrót do strony Sanatoria dla Dzieci

 
Zastrzeżenie prawne: Zamieszczone na stronie informacje o charakterze medycznym nie mogą stanowić podstawy do samodiagnozy, leczenia, lub podejmowania innych działań związanych ze zdrowiem. Informacje te nie są również poradą medyczną. Przy podejmowaniu decyzji dotyczących zdrowia należy zawsze korzystać z porady lekarza.

   

 

© EFFECT
Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w portalu są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną EFFECT. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody EFFECT są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe i tekstowe w portalu są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

Reklama w portalu