Portal Kurortów Polskich

 

Rehabilitacja


Przedstawiamy najnowsze oferty rehabilitacji z polskich uzdrowisk.

Przygotowujemy ogólnopolski katalog obiektów świadczących usługi rehabilitacji stacjonarnej. Znajdą się wśród nich ośrodki uzdrowiskowe i pozauzdrowiskowe, w tym wysokospecjalistyczne.

 

SANATORIUM ROKU 2017UZDROWISKO ROKU 2017

Sanatorium Roku 2017

 

Wyróżniający tytuł "Sanatorium Roku 2017" otrzymało Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów.

Marka promocyjna Kurort Polski sygnuje najlepsze sanatoria uzdrowiskowe, uzdrowiska, ośrodki rehabilitacyjne, Medical SPA - gwarantując jednocześnie najwyższe standardy lecznicze, pobytowe i obsługowe.

Poznaj Sanatorium

 

Właścicielom, Dyrekcji i Zespołowi Pracowników Sanatorium Uzdrowiskowego Augustów składamy Serdeczne Gratulacje.

Uzdrowisko Roku 2017

 

Wyróżniający tytuł "Uzdrowisko Roku 2017" otrzymało Uzdrowisko Wieniec - Zdrój.

Marka promocyjna Kurort Polski sygnuje najlepsze sanatoria uzdrowiskowe, uzdrowiska, ośrodki rehabilitacyjne, Medical SPA - gwarantując jednocześnie najwyższe standardy lecznicze, pobytowe i obsługowe.

Poznaj Uzdrowisko

 

Właścicielom, Dyrekcji i Zespołowi Pracowników Uzdrowiska Wieniec - Zdrój składamy Serdeczne Gratulacje.

 

Portal Kurortów Polskich poleca

 

 

 

Turnusy rehabilitacyjne w Uzdrowisku Nałęczów - ułatwiają niepełnosprawnym osiągnięcie lub utrzymanie niezależności funkcjonowania, dzięki której możliwe jest aktywne uczestnictwo w życiu rodzinnym i społecznym, gdyż zabiegi przeprowadzane podczas turnusów eliminują częściowo lub całkowicie ograniczenia niepełnosprawnych.

 

Portal Kurortów Polskich poleca

 

 

Hotel KUDOWA **** Manufaktura Relaksu


Witamy w czterogwiazdkowym Hotelu KUDOWA **** Manufaktura Relaksu, komfortowym, w pełni klimatyzowanym obiekcie położonym w pięknej okolicy tuż obok Parku Zdrojowego w urokliwej Kudowie - Zdroju. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z obszerną ofertą hotelu. Jest bowiem wiele wspaniałych hoteli, jednak tylko nieliczne mogą zaoferować tak wiele atrakcji w tak pięknym otoczeniu.

 

 

 

Hotel Kudowa**** to doskonałe miejsce nie tylko do wypoczynku. Centrum Zdrowia i Urody SPA ułatwi odzyskanie sprawności. W ofercie dostępne są również pakiety SPA i wypoczynkowo - rekreacyjne.

 

Portal Kurortów Polskich poleca

 

 

 

Oferty uzdrowisk Lądek - Zdrój i Długopole - Zdrój. Wybierz uzdrowisko, kliknij baner i przejrzyj oferty. Każdy pakiet możesz od razu zarezerwować dla siebie.

 

Portal Kurortów Polskich poleca

 

PAŁAC ŁAZIENKI II W CIECHOCINKU

PEŁNA TABELA TURNUSÓW Z CENNIKAMI NA 2017 ROK

KLIKNIJ W OBRAZEK, OTWÓRZ LUB POBIERZ

 

 

PAŁAC ŁAZIENKI II W CIECHOCINKU

TURNUSY REHABILITACYJNE Z DOFINANSOWANIEM

TERMINY

2017

POKÓJ 2-OSOBOWY

PAŁAC ATTIC

DOBA / OSOBA
 

POKÓJ 2-OSOBOWY

PAŁAC SUPERIOR

DOBA / OSOBA
 

21.05. —  04.06.
 
1928 zł
 
137 zł
 
2348 zł
 
167 zł
 
04.06. — 18.06.
 
1928 zł
 
137 zł
 
2348 zł
 
167 zł
 
18.06. — 02.07.
 
1928 zł
 
137 zł
 
2348 zł
 
167 zł
 
02.07. — 16.07.
 
1928 zł
 
137 zł
 
2348 zł
 
167 zł
 
16.07. — 30.07.
 
1928 zł
 
137 zł
 
2348 zł
 
167 zł
 
30.07. — 13.08.
 
1928 zł
 
137 zł
 
2348 zł
 
167 zł
 
13.08. — 27.08.
 
1928 zł
 
137 zł
 
2348 zł
 
167 zł
 
10.09. — 24.09.
 
1928 zł
 
137 zł
 
2348 zł
 
167 zł
 
24.09. — 08.10.
 
1928 zł
 
137 zł
 
2348 zł
 
167 zł
 
22.10. — 05.11.
 
1816 zł
 
129 zł
 
1984 zł
 
141 zł
 
05.11. — 19.11.
 
1648 zł
 
117 zł
 
1816 zł
 
129 zł
 
19.11. — 03.12.
 
1648 zł
 
117 zł
 
1816 zł
 
129 zł
 
03.12. — 17.12.
 
1648 zł
 
117 zł
 
1816 zł
 
129 zł
 

 

Specjalizujemy się w rehabilitacji schorzeń: z dysfunkcją narządu ruchu (z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich), schorzeniami układu krążenia, neurologicznymi, ortopedycznymi, dróg oddechowych, reumatologicznymi, kobiet po mastektomii, z chorobami przemiany materii.

Sanatorium w Pałacu:

Zlokalizowany w centrum, w tzw strefie ‚A’ Ciechocinka, tuż przy słynnych dywanach kwiatowych, ponad 100-letni zabytkowy Pałac (1912 r). Połączenie nowoczesności z unikatowymi, pałacowymi wnętrzami zapewnia Gościom komfortowy wypoczynek i stwarza możliwości skorzystania z szerokiego zakresu profesjonalnych zabiegów leczniczo-rehabilitacyjnych oraz odnowy biologicznej w Medical SPA.

 

 Oferujemy:

Profesjonalną opiekę wyspecjalizowanej kadry medycznej i rehabilitacyjnej, bazę zabiegową, pokoje 1-, 2- i 3-osobowe oraz apartamenty, wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym;

Zabiegi: Balneologia – okłady borowinowe; Hydroterapia – kąpiel perełkowa, bicze szkockie, masaż wodny płaszczowy; Kinezyterapia: Ćwiczenia na przyrządach, Nordic Walking, Siłownia, Tenis stołowy; Fizykoterapia – jonoforeza, ultradźwięki, ultrafonofereza, prądy galwaniczne, prądy Treberta, prądy Kotza; Termoterapia – krioterapia miejscowa, sauna fińska

Do dyspozycji: baza zabiegowa Medical SPA, sala fitness, siłownia, sauna Fińska, sale konferencyjne, kawiarnia, bar, restauracja MARCONI, monitorowany parking, sala zabaw dla dzieci „Kids Club”, wieczorki taneczne z muzyką na żywo.

W cenie skierowania: zakwaterowanie, wyżywienie (diety wg zalecenia lekarza dodatkowo płatne), opieka lekarska, pielęgniarska, 3 zabiegi dziennie (w dni robocze), dobrany program rehabilitacji wg zaleceń lekarza i terapeuty, dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Ponadto: Wieczorki taneczne z muzyką na żywo, możliwość organizowania wycieczek, grillowy ogród letni, wiele różnorodnych Imprez kulturalno-rozrywkowych.

 

Kontakt do Działu Sprzedaży
Sylwia Królak
tel. +48 530 03 29 71
marketing@lazienkiresort.com

 

 

 

Poznaj oferty Uzdrowiska Wysowa

Zawierają korzystny bonus

 

NOWOŚCI W REHABILITACJI

UZDROWISKO KAMIEŃ POMORSKI

 

W celu podniesienia jakości oferowanych usług oraz poszerzenia ich wachlarza, Uzdrowisko zakupiło urządzenia do rehabilitacji i reedukacji chodu. Należą do nich Ekso GT - przenośny bioniczny szkielet przeznaczony do rehabilitacji pacjentów z niedowładem kończyn dolnych oraz system Lokomat Pro v.6 do terapii chodu i reedukacji motorycznej. Są to nowoczesne urządzenia, za pomocą których w profesjonalny sposób przywraca się sprawność i umiejętność chodu pacjentom np.: po przebytych udarach mózgowych, po urazach rdzenia kręgowego, chorym na stwardnienie rozsiane, z porażeniem mózgowym itp.
EKSO GT to przenośny bioniczny szkielet przeznaczony do użytku w celach rehabilitacji praktycznie każdego pacjenta z niedowładem kończyn dolnych. Pozwala na wykonywanie ruchów wstawania z siadania na krześle oraz na wykonywanie chodu w sposób naturalny, z prawidłowym przenoszeniem obciążenia między kończynami. Urządzenie jest zasilane bateryjnie, ruchy są wykonywane za pomocą silników, co wspomaga utracone funkcje nerwowo-mięśniowe, dzięki czemu można np.: umożliwić ludziom po porażeniu całkowitym, z minimalną sprawnością przedramion, wykonywanie ruchów wstawania i chodzenia; ponownie nauczyć pacjenta prawidłowych wzorców chodu ;wspomagać odpowiednie stawianie stóp na ziemi.

Lokomat Pro v.6 to zautomatyzowana orteza kończyn dolnych, która umożliwia trening na bieżni z jednoczesnym zachowaniem prawidłowego wzorca chodu w warunkach dynamicznego odciążenia. Wspomaga naukę i reedukację chodu, oraz rehabilitację. Regularne treningi motoryki z wykorzystaniem urządzenia Lokomat pozwalają zapobiegać utrwalaniu patologicznych wzorców chodu w przypadku terapii schorzeń neurologicznych. Dzięki unikalnej konstrukcji pacjent jest w stanie wykonać precyzyjnie maksymalną ilość zalecanych cykli chodu. Urządzenie Lokomat Pro v.6 składa się z: bieżni treningowej, zintegrowanej z systemem dynamicznego odciążenia, współpracujących z nimi w pełni zrobotyzowanych ortez oraz systemu sterującego urządzeniem.
Zastosowanie terapeutyczne Lokomat Pro 6:
- paraplegia (wynikła z urazu rdzenia kręgowego), 
- urazy mózgu,
- endoprotezy,
- rdzeniowy zanik mięśni
- osłabienie mięśni wynikające z braku ruchu,
- pacjenci z hemiplegią,
- udary,
- stwardnienie rozsiane,
- porażenie mózgowe,
- choroba Parkinsona.

 

 
 

Lokomat Pro v.6 to zautomatyzowana orteza kończyn dolnych

 


 

WSPOMAGAMY

 

Ośrodek Rehabilitacji AMICUS

01-627 Warszawa, ul. Słowackiego 12

tel. 22 403 93 30

www.osrodekamicus.dzieciom.pl

e-mail: sekretariat@osrodekamicus.pl

 

11 specjalistycznych gabinetów.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do korzystania z kompleksowej rehabilitacji i terapii.

Podopieczni Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” z usług Ośrodka mogą korzystać bezpłatnie.

 

Zastrzeżenie prawne: Zamieszczone na stronie informacje o charakterze medycznym nie mogą stanowić podstawy do samodiagnozy, leczenia, lub podejmowania innych działań związanych ze zdrowiem. Informacje te nie są również poradą medyczną. Przy podejmowaniu decyzji dotyczących zdrowia należy zawsze korzystać z porady lekarza.

 

 

 

 

© EFFECT
Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w portalu są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną EFFECT. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody EFFECT są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe i tekstowe

w portalu są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

 

Reklama w portalu