Portal Kurortów Polskich
Polecane pakiety i oferty


Tu polecamy pakiety i oferty, które wyróżniają się sposobem złożenia składowych, rodzajem świadczeń, unikalnością, innowacyjnością, wartościami dodanymi.

 

Portal Kurortów Polskich poleca

 

 

Portal Kurortów Polskich poleca

 

Poznaj oferty ośrodków w Uzdrowisku Wysowa S.A.

 

  

Klikając na dowolną z powyższych ofert

sprawdzisz również pozostałe pakiety Uzdrowiska Krynica - Żegiestów S.A.


 

Zajrzyj do Sanatorium Uzdrowiskowego AZALIA w Szczawnie - Zdroju i wybierz pobyt leczniczy.

Jeśli dysponujesz mniejszą ilością wolnego czasu, oprócz pobytów 14 i 21 dniowych możesz ułożyć swój pobyt według własnych potrzeb.

Uzdrowiskowy prezent dla rodziców możesz zarezerwować w Sanatorium Uzdrowiskowym ZIMOWIT

w Dusznikach - Zdroju.

Zwróć uwagę na precyzyjnie dobrane programy dietetyczno - terapeutyczne.


 

Dla zapewnienia ciągłości terapeutycznej po zabiegach onkologicznych konieczna jest rehabilitacja. Obok skuteczności medycznej w okolicy wykonanego zabiegu operacyjnego, rehabilitacja podnosi sprawność i przywraca komfort psychiczny. Przejrzyj ofertę dla kobiet po mastektomii dostępną w Uzdrowisku Iwonicz.

 

 

Na kuracjuszy przyjeżdżających do Długopola - Zdroju czeka 160 stanowisk zabiegowych i ponad 50 rodzajów zabiegów  z zakresu balneoterapii, hydroterapii, fizykoterapii i kinezyterapii. Wyjątkowe właściwości terapeutyczne mają stosowane w Długopolu suche kąpiele w naturalnym dwutlenku węgla oraz mineralne kąpiele kwasowęglowe i borowinowe – do tych zabiegów wykorzystywana jest lecznicza woda z tutejszych źródeł. Uzdrowisko Długopole - Zdrój od przeszło pięćdziesięciu lat specjalizuje się w leczeniu chorób układu trawienia i jest wiodącym w kraju ośrodkiem uzdrowiskowego leczenia schorzeń wątroby. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij baner i sprawdź szczegóły ofert.

Portal Kurortów Polskich poleca

 

Lecznicze wody termalne - unikatowe w skali kraju i Europy. Temperatura leczniczych wód termalnych w Cieplicach dochodzi do 90 stopni Celsjusza. Znakomicie sprawdzają się one w leczeniu chorób narządu ruchu (reumatologia, ortopedia, neurologia, osteoporoza), układu moczowego (urologia, nefrologia) i oczu. Jako jedyne w Polsce Uzdrowisko Cieplice leczy balneologicznie schorzenia oczu. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij jeden z banerów i sprawdź szczegóły ofert.

 

 

Hotel Kudowa**** to doskonałe miejsce nie tylko do wypoczynku. Centrum Zdrowia i Urody SPA ułatwi odzyskanie sprawności. W ofercie dostępne są pakiety rehabilitacyjne i regeneracyjne. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij jeden z banerów i sprawdź szczegóły ofert.


Portal Kurortów Polskich poleca

 

 


 

© EFFECT
Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w portalu są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną EFFECT. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody EFFECT są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe i tekstowe

w portalu są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

 

Reklama w portalu

 

Tagi: uzdrowiska oferty, kurorty oferty, polecane medical spa, polecane oferty sanatoria