Portal Kurortów Polskich

 

 


Polecane pakiety i oferty


Tu polecamy pakiety i oferty, które wyróżniają się sposobem złożenia składowych, rodzajem świadczeń, unikalnością, innowacyjnością, wartościami dodanymi.

 

Portal Kurortów Polskich poleca

 


 

Klikając na dowolną z powyższych ofert

sprawdzisz również pozostałe pakiety Uzdrowiska Krynica - Żegiestów S.A.

 

 

Mało znana choroba, której objawy bardzo często lekceważymy: blednięcie z ochłodzeniem skóry dłoni, pojawiające się drętwienie i zaczerwienienie z uczuciem gorąca i pieczeniem, zasinienie z nawracającym bólem dłoni, zaburzenia czucia w palcach... To może być Choroba Raynauda. Jedynym ośrodkiem w Polsce oferującym innowacyjną metodę kompleksowej diagnostyki oraz leczenia rehabilitacyjnego tego schorzenia w systemie stacjonarnym jest Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij baner i sprawdź szczegóły oferty.

 

 

Dla zapewnienia ciągłości terapeutycznej po zabiegach onkologicznych konieczna jest rehabilitacja. Obok skuteczności medycznej w okolicy wykonanego zabiegu operacyjnego, rehabilitacja podnosi sprawność i przywraca komfort psychiczny. Stacjonarna rehabilitacja w Sanatorium Chemik w Ciechocinku ma jeszcze walor uzupełniający: wszystkie panie przebywające w sanatorium mogą skorzystać z dodatkowych zabiegów leczniczych gratis. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij baner i sprawdź szczegóły oferty.

 

 

Na kuracjuszy przyjeżdżających do Długopola - Zdroju czeka 160 stanowisk zabiegowych i ponad 50 rodzajów zabiegów  z zakresu balneoterapii, hydroterapii, fizykoterapii i kinezyterapii. Wyjątkowe właściwości terapeutyczne mają stosowane w Długopolu suche kąpiele w naturalnym dwutlenku węgla oraz mineralne kąpiele kwasowęglowe i borowinowe – do tych zabiegów wykorzystywana jest lecznicza woda z tutejszych źródeł. Uzdrowisko Długopole - Zdrój od przeszło pięćdziesięciu lat specjalizuje się w leczeniu chorób układu trawienia i jest wiodącym w kraju ośrodkiem uzdrowiskowego leczenia schorzeń wątroby. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij baner i sprawdź szczegóły ofert.

Portal Kurortów Polskich poleca

 

Lecznicze wody termalne - unikatowe w skali kraju i Europy. Temperatura leczniczych wód termalnych w Cieplicach dochodzi do 90 stopni Celsjusza. Znakomicie sprawdzają się one w leczeniu chorób narządu ruchu (reumatologia, ortopedia, neurologia, osteoporoza), układu moczowego (urologia, nefrologia) i oczu. Jako jedyne w Polsce Uzdrowisko Cieplice leczy balneologicznie schorzenia oczu. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij jeden z banerów i sprawdź szczegóły ofert.

 

 

Hotel Kudowa**** to doskonałe miejsce nie tylko do wypoczynku. Centrum Zdrowia i Urody SPA ułatwi odzyskanie sprawności. W ofercie dostępne są pakiety rehabilitacyjne i regeneracyjne. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij jeden z banerów i sprawdź szczegóły ofert.


Portal Kurortów Polskich poleca

 

 

TANIEJ, KRÓCEJ, INTENSYWNIEJ !

oferta obowiązuje do 25.03.2018 pobyty od niedzieli do piątku.

Pałac Łazienki II, jest miejscem, w którym od przeszło 100 lat poprawiano kondycję zażywając zabiegów kuracyjnych. Wybudowany ok. 1910 budynek Łazienek, był od początku istnienia ekskluzywnym domem kuracyjnym. Kultywując te tradycje stworzyliśmy dla Państwa ofertę wpływającą na poprawę kondycji i samopoczucia.

Poznaj kompletną ofertę


 

 

 

 

© EFFECT
Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w portalu są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną EFFECT. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody EFFECT są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe i tekstowe

w portalu są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

 

Reklama w portalu

 

Tagi: uzdrowiska oferty, kurorty oferty, polecane medical spa, polecane oferty sanatoria