Portal Kurortów Polskich
Polecane ośrodki


Portal Kurortów Polskich poleca

 

 

Ośrodek Rehabilitacyjny "Polanika"


Ośrodek Rehabilitacyjny Polanika specjalizuje się przede wszystkim w rehabilitacji schorzeń narządu ruchu (w tym u osób poruszających się na wózkach), dolegliwości bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych oraz rehabilitacji osób ze schorzeniami takimi jak: autyzm, Mózgowe Porażenie, Zespół Aspergera, Downa.
Do dyspozycji gości oddajemy 164 miejsc noclegowych w budynku głównym oraz w ośmiu całorocznych ogrzewanych domach, położonych nad urokliwym stawem. Większość pomieszczeń jest w pełni dostosowana do osób niepełnosprawnych.


 

Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów - zlokalizowane w województwie podlaskim, w Augustowie, niecałe 3 km od centrum miasta, na terenie nazywanym „Zielonymi Płucami Polski”. W czasie pobytu u nas skorzystać można z wielu zabiegów, które w znacznym stopniu poprawiają samopoczucie. Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalny personel oraz bogaty wachlarz usług przekładają się na zadowolenie Kuracjuszy oraz Gości. Potwierdza to fakt, że sanatorium zajęło pierwsze miejsce wśród ośrodków rehabilitacyjnych narządu ruchu w 2011 roku.

Przyjazne miejsce, otoczone lasem sosnowym i jeziorem sprawia, że regeneracja sił jest bardzo szybka. Nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek Sanatorium dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Gwarantujemy, że pobyt w tym miejscu zapewni każdemu ulgę dla ciała i ducha.

 
Portal Kurortów Polskich poleca

 

 

SANATORIUM UZDROWISKOWE

NOWY DOM ZDROJOWY

KRYNICA - ZDRÓJ

 

 

SANATORIUM UZDROWISKOWE

STARY DOM ZDROJOWY

KRYNICA - ZDRÓJ

 

„Nowy Dom Zdrojowy” usytuowany jest w samym centrum Krynicy , na Deptaku, u podnóża Góry Parkowej, w pobliżu Pijalni Głównej i Muszli Koncertowej.

Nowoczesna baza zabiegowa mieści się w obiekcie. Baza hotelowa to apartamenty i zróżnicowane pokoje. Na miejscu całodzienne wyżywienie, w tym dietetyczne, uwzględniające indywidualne preferencje.

 

"Stary Dom Zdrojowy" to charakterystyczny obiekt usytuowany tuż przy Deptaku w pobliżu Pijalni Głównej i Muszli Koncertowej. Dysponuje reprezentacyjnymi pomieszczeniami (najpiękniejsza w Polsce południowej sala balowa). Baza zabiegowa znajdująca się na terenie obiektu obejmuje m.in.: hydroterapię, fizykoterapię, balneoterapię. Różnorodne pokoje umożliwiają wybór właściwego zakwaterowania.

 

 

SZPITAL UZDROWISKOWY

NOWE ŁAZIENKI MINERALNE

KRYNICA - ZDRÓJ

 

 

SANATORIUM UZDROWISKOWE

PATRIA

KRYNICA - ZDRÓJ

 

„Nowe Łazienki Mineralne” to monumentalny obiekt – o dużych przestrzeniach, zlokalizowany w pobliżu krynickiego Deptaka.

Baza zabiegowa znajduje się na terenie obiektu.

Stosowane tu są m.in. zabiegi:  hydroterapeutyczne, fizykoterapeutyczne, borowinowe, masaże klasyczne. Jadalnia serwuje całodzienne wyżywienie, w tym posiłki zgodne z wymogami dietetycznymi. Zróżnicowane wielkością pokoje.

 

Sanatorium „Patria” – obiekt wybudowany w 1933 roku jako luksusowy pensjonat przez sławnego tenora Jana Kiepurę wg. projektu Bohdana Pniewskiego. Przyjmujemy gości w systemie turnusowym oraz bezturnusowym na dowolną ilość dni.

Zapewniamy 80 miejsc noclegowych w apartamentach oraz zróżnicowanych pokojach.

Na miejscu nowoczesna baza zabiegowa. Całodzienne wyżywienie, również dietetyczne.

 

 

 


 

© EFFECT
Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w portalu są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną EFFECT. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody EFFECT są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe i tekstowe

w portalu są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

 

Reklama w portalu

 

Tagi: polecane uzdrowiska, polecane sanatoria, polecane ośrodki medical spa