Portal Kurortów Polskich

 

 Polecane ośrodki


Portal Kurortów Polskich poleca

 


Ośrodek Diagnostyki i Rehabilitacji Uszkodzeń Narządu Ruchu ANTHROPOS w Uzdrowiskowym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji KRYSTYNA - jednej z najnowocześniejszych tego typu placówek w Europie - w Uzdrowisku Busko - Zdrój.

 

ANTHROPOS wyposażony jest m.in. w Platformy do oceny i treningu równowagi lub chodu, z oprogramowaniem umożliwiającym ćwiczenia w wirtualnej rzeczywistości.

REHA Technology G-EO System - najbardziej zaawansowany na świecie system do rehabilitacji i reedukacji chodu z możliwością wchodzenia i schodzenia ze schodów oraz ruchów częściowych.

Bieżnie marki Zebris FDM-T, to kompleksowe urządzenia służące do obiektywnej oceny i treningu chodu oraz postawy z zastępczą informacją zwrotną. Zintegrowana matryca czujników tworzy bardzo dokładną powierzchnię pomiarową pod pasem transmisyjnym bieżni, precyzyjnie oblicza parametry chodu i daje możliwość oceny jego poszczególnych faz.

5 stacji tergumed® 700 (wyprost, zgięcie, rotacja, zgięcie boczne i odcinek szyjny) ułatwia systematyczną analizę i ocenę mięśni stabilizujących kręgosłup, jak również ukierunkowuje trening odpowiednich grup mięśniowych. Prosty, przyjazny użytkownikowi, system regulacji urządzenia został zaprojektowany, tak aby umożliwić pacjentom z bólem pleców szybki i komfortowy sposób dopasowania urządzenia do własnych potrzeb a także samodzielne wejście i zejście z urządzenia, tak jak i zwolnienie obciążenia w trakcie przerw.

BalanceTutor firmy MediTouch to unikalna bieżnia, pierwsza w Polsce, pozwalająca na tworzenie posturalnej perturbacji takiej jak poślizgnięcie lub przewrócenie się w kontrolowany sposób. Zastosowana zaawansowana technologia pozwala na kontrolowania ruchów całej powierzchni bieżni w kierunkach przednio-tylnim oraz na boki zarówno w momencie gdy pacjent stoi, jak i w trakcie chodu lub biegu.
Vectis, Vectis Mini, Cubito, Jupiter. Linia urządzeń wykorzystujących opór elastyczny (generowany przez gumy), który narasta równomiernie w dalszych fazach ćwiczenia. Stan pacjenta ocenia się zarówno w czasie fazy ćwiczeniowej jak i testowej. Urządzenia pozwalają na rehabilitację kończyny górnej (bark, ramię, łokieć, nadgarstek) oraz dolnej. Interaktywne urządzenia do kompleksowej rehabilitacji kończyny górnej. Diego w podwieszeniu w przestrzeni trójwymiarowej, Amadeo – zautomatyzowana rehabilitacja palców i kończyny górnej oraz Pablo.

 

Źródło: Uzdrowisko Busko - Zdrój


 

 

SANATORIUM ROKU 2017

 

UZDROWISKO ROKU 2017

Sanatorium Roku 2017

Wyróżniający tytuł "Sanatorium Roku 2017" otrzymało Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów.
Marka promocyjna Kurort Polski sygnuje

najlepsze sanatoria uzdrowiskowe, uzdrowiska, ośrodki rehabilitacyjne, Medical SPA,

gwarantując jednocześnie najwyższe standardy lecznicze, pobytowe i obsługowe.
Poznaj Sanatorium

Właścicielom, Dyrekcji i Zespołowi Pracowników Sanatorium Uzdrowiskowego Augustów

składamy Serdeczne Gratulacje.

Uzdrowisko Roku 2017

Wyróżniający tytuł "Uzdrowisko Roku 2017" otrzymało Uzdrowisko Wieniec - Zdrój.
Marka promocyjna Kurort Polski sygnuje

najlepsze sanatoria uzdrowiskowe, uzdrowiska, ośrodki rehabilitacyjne, Medical SPA,

gwarantując jednocześnie najwyższe standardy lecznicze, pobytowe i obsługowe.
Poznaj Uzdrowisko

Właścicielom, Dyrekcji i Zespołowi Pracowników Uzdrowiska Wieniec - Zdrój

składamy Serdeczne Gratulacje.

 

 

Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów - zlokalizowane w województwie podlaskim, w Augustowie, niecałe 3 km od centrum miasta, na terenie nazywanym „Zielonymi Płucami Polski”. W czasie pobytu u nas skorzystać można z wielu zabiegów, które w znacznym stopniu poprawiają samopoczucie. Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalny personel oraz bogaty wachlarz usług przekładają się na zadowolenie Kuracjuszy oraz Gości. Potwierdza to fakt, że sanatorium zajęło pierwsze miejsce wśród ośrodków rehabilitacyjnych narządu ruchu w 2011 roku.

Przyjazne miejsce, otoczone lasem sosnowym i jeziorem sprawia, że regeneracja sił jest bardzo szybka. Nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek Sanatorium dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Gwarantujemy, że pobyt w tym miejscu zapewni każdemu ulgę dla ciała i ducha.

 Portal Kurortów Polskich poleca

 

 

SANATORIUM UZDROWISKOWE

NOWY DOM ZDROJOWY

KRYNICA - ZDRÓJ

 

 

SANATORIUM UZDROWISKOWE

STARY DOM ZDROJOWY

KRYNICA - ZDRÓJ

 

„Nowy Dom Zdrojowy” usytuowany jest w samym centrum Krynicy , na Deptaku, u podnóża Góry Parkowej, w pobliżu Pijalni Głównej i Muszli Koncertowej.

Nowoczesna baza zabiegowa mieści się w obiekcie. Baza hotelowa to apartamenty i zróżnicowane pokoje. Na miejscu całodzienne wyżywienie, w tym dietetyczne, uwzględniające indywidualne preferencje.

 

"Stary Dom Zdrojowy" to charakterystyczny obiekt usytuowany tuż przy Deptaku w pobliżu Pijalni Głównej i Muszli Koncertowej. Dysponuje reprezentacyjnymi pomieszczeniami (najpiękniejsza w Polsce południowej sala balowa). Baza zabiegowa znajdująca się na terenie obiektu obejmuje m.in.: hydroterapię, fizykoterapię, balneoterapię. Różnorodne pokoje umożliwiają wybór właściwego zakwaterowania.

 

 

SZPITAL UZDROWISKOWY

NOWE ŁAZIENKI MINERALNE

KRYNICA - ZADRÓJ

 

 

SANATORIUM UZDROWISKOWE

PATRIA

KRYNICA - ZDRÓJ

 

„Nowe Łazienki Mineralne” to monumentalny obiekt – o dużych przestrzeniach, zlokalizowany w pobliżu krynickiego Deptaka.

Baza zabiegowa znajduje się na terenie obiektu.

Stosowane tu są m.in. zabiegi:  hydroterapeutyczne, fizykoterapeutyczne, borowinowe, masaże klasyczne. Jadalnia serwuje całodzienne wyżywienie, w tym posiłki zgodne z wymogami dietetycznymi. Zróżnicowane wielkością pokoje.

 

Sanatorium „Patria” – obiekt wybudowany w 1933 roku jako luksusowy pensjonat przez sławnego tenora Jana Kiepurę wg. projektu Bohdana Pniewskiego. Przyjmujemy gości w systemie turnusowym oraz bezturnusowym na dowolną ilość dni.

Zapewniamy 80 miejsc noclegowych w apartamentach oraz zróżnicowanych pokojach.

Na miejscu nowoczesna baza zabiegowa. Całodzienne wyżywienie, również dietetyczne.

 

 

 

TANIEJ, KRÓCEJ, INTENSYWNIEJ !

oferta obowiązuje do 25.03.2018 pobyty od niedzieli do piątku.

Pałac Łazienki II, jest miejscem, w którym od przeszło 100 lat poprawiano kondycję zażywając zabiegów kuracyjnych. Wybudowany ok. 1910 budynek Łazienek, był od początku istnienia ekskluzywnym domem kuracyjnym. Kultywując te tradycje stworzyliśmy dla Państwa ofertę wpływającą na poprawę kondycji i samopoczucia.

Poznaj kompletną ofertę


 

 

 

 

 

© EFFECT
Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w portalu są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną EFFECT. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody EFFECT są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe i tekstowe

w portalu są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

 

Reklama w portalu

 

Tagi: polecane uzdrowiska, polecane sanatoria, polecane ośrodki medical spa