Portal Kurortów Polskich


Oferty specjalne

 

 

              

 

 

Oferty rabatowe z Uzdrowiskową Kartą Seniora

 


 

 

Kinesiotaping czyli plastrowanie dynamiczne. Do niedawna nakładanie (naklejanie) kolorowych taśm na różne części ciała stosowane było głównie przez sportowców wyczynowych. Dziś jest jedną z metod walki z bólem i ograniczeniami ruchowymi możliwą do zastosowania u każdego pacjenta. Pozbycie się dolegliwości bólowych (pourazowych, reumatycznych, pooperacyjnych) następuje w bardzo krótkim okresie czasu, często natychmiast. Zapytaj o szczegóły w Sanatorium Uzdrowiskowym AZALIA w Szczawnie - Zdroju.


 

 

Dla zapewnienia ciągłości terapeutycznej po zabiegach onkologicznych konieczna jest rehabilitacja. Obok skuteczności medycznej w okolicy wykonanego zabiegu operacyjnego, rehabilitacja podnosi sprawność i przywraca komfort psychiczny. Stacjonarna rehabilitacja w Sanatorium Chemik w Ciechocinku ma jeszcze walor uzupełniający: wszystkie panie przebywające w sanatorium mogą skorzystać z dodatkowych zabiegów leczniczych gratis. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij baner i sprawdź szczegóły oferty.


 

Każdy z nas narażony jest bezpośrednio na oddziaływanie szkodliwych substancji znajdujących się w otoczeniu. Wnikają one do organizmu, a część z nich jest wytwarzana przede wszystkim w wyniku spożywania pokarmów, kontaktu z zanieczyszczeniami, używaniem produktów zawierających w swoim składzie szkodliwe składniki. Nagromadzenie się toksyn w organizmie skutkuje szeregiem zaburzeń jego funkcji i obniżeniem odporności.

W Sanatorium Uzdrowiskowym ZIMOWIT w Dusznikach - Zdroju możesz przeprowadzić detoksykację organizmu, wpływając na poprawę swojego samopoczucia. Sprawdź ofertę BODY DETOX. Zapytaj o szczegóły.


 

Portal Kurortów Polskich poleca

 

UZDROWISKO CIECHOCINEK

SANATORIUM UZDROWISKOWE

KRYSTYNKA

 

Portal Kurortów Polskich poleca

 

UZDROWISKO AUGUSTÓW

SANATORIUM UZDROWISKOWE

AUGUSTÓW

 


Portal Kurortów Polskich poleca

 


Majówkowa Kuracja i koncert Zenona Martyniuka z zespołem Akcent

 

Zapraszamy na Majówkową Kurację w Pałacu Łazienki II w Ciechocinku. Ubiegłoroczne doświadczenia wskazują, że termin pobytu należy rezerwować jak najwcześniej. Dlatego też odpowiednio wcześnie przedstawiamy kompletną informację wraz z ofertą pobytową.

Burmistrz Ciechocinka Leszek Dzierżewicz zaprasza 1 maja - poniedziałek wszystkich gości na tradycyjną Paradę Majową. Przemarsz barwnego korowodu zakończy się na Stadionie Miejskim. Główną atrakcją dnia będzie koncert Zenona Martyniuka z zespołem Akcent.

 


 

 

Jesteś organizatorem uzdrowiskowych pobytów dla grup? Powyższa oferta powinna Cię zainteresować.

  

 

 

 

 

 

 

© EFFECT
Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w portalu są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną EFFECT. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody EFFECT są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe i tekstowe

w portalu są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

 

Reklama w portalu

 

Tagi: uzdrowiska oferty, kurorty oferty, rehabilitacja specjalistyczna, oferty unikalne, leczenie specjalistyczne w szpitalach uzdrowiskowych