Portal Kurortów Polskich
Oferty specjalne

 

 

              

 

 

Oferty rabatowe z Uzdrowiskową Kartą Seniora

 


 

 

 

Kinesiotaping czyli plastrowanie dynamiczne. Do niedawna nakładanie (naklejanie) kolorowych taśm na różne części ciała stosowane było głównie przez sportowców wyczynowych. Dziś jest jedną z metod walki z bólem i ograniczeniami ruchowymi możliwą do zastosowania u każdego pacjenta. Pozbycie się dolegliwości bólowych (pourazowych, reumatycznych, pooperacyjnych) następuje w bardzo krótkim okresie czasu, często natychmiast. Zapytaj o szczegóły w Sanatorium Uzdrowiskowym AZALIA w Szczawnie - Zdroju. 

Każdy z nas narażony jest bezpośrednio na oddziaływanie szkodliwych substancji znajdujących się w otoczeniu. Wnikają one do organizmu, a część z nich jest wytwarzana przede wszystkim w wyniku spożywania pokarmów, kontaktu z zanieczyszczeniami, używaniem produktów zawierających w swoim składzie szkodliwe składniki. Nagromadzenie się toksyn w organizmie skutkuje szeregiem zaburzeń jego funkcji i obniżeniem odporności.

W Sanatorium Uzdrowiskowym ZIMOWIT w Dusznikach - Zdroju możesz przeprowadzić detoksykację organizmu, wpływając na poprawę swojego samopoczucia. Sprawdź ofertę BODY DETOX. Zapytaj o szczegóły.


 

Portal Kurortów Polskich poleca

 

UZDROWISKO CIECHOCINEK

SANATORIUM UZDROWISKOWE

KRYSTYNKA

 

Portal Kurortów Polskich poleca

 

UZDROWISKO AUGUSTÓW

SANATORIUM UZDROWISKOWE

AUGUSTÓW

 


Portal Kurortów Polskich poleca

 


 

 

Jesteś organizatorem uzdrowiskowych pobytów dla grup? Powyższa oferta powinna Cię zainteresować.

  

 

 

 

 

 

© EFFECT
Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w portalu są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną EFFECT. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody EFFECT są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe i tekstowe

w portalu są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

 

Reklama w portalu

 

Tagi: uzdrowiska oferty, kurorty oferty, rehabilitacja specjalistyczna, oferty unikalne, leczenie specjalistyczne w szpitalach uzdrowiskowych