Portal Kurortów Polskich

Strona GłównaWypoczynek w kurorcieZdrowie i UrodaNajnowsze oferty z kurortówWspółpraca dla kurortówKontakt

SANATORIA OFERTY

OFERTY Z RABATEM

OFERTY DLA SENIORA

Kurorty w Polsce

SPA w uzdrowiskach

Medical SPA

Turystyka zdrowotna

Turystyka uzdrowiskowa

Wykaz uzdrowisk w Polsce

Uzdrowiska nadmorskie

Uzdrowiska nizinne

Uzdrowiska podgórskie

Uzdrowiska górskie

Uzdrowiska podziemne

SANATORIA KATALOG

PREZENTACJE

Sanatoria uzdrowiskowe

Sanatoria pełnopłatne

Sanatoria dla dzieci

Szpitale uzdrowiskowe

Rehabilitacja

Kierunki lecznicze

Informator kuracjusza

Hotele w uzdrowiskach

 


 

Kurorty w Polsce


Określenie "kurort" zastosowaliśmy do miejscowości o znaczeniu kuracyjnym i uzdrowiskowym, świadomie pomijając miejscowości tradycyjnie odwiedzane tylko dla wypoczynku i rekreacji. Funkcje te coraz częściej - dzięki rozbudowie ofert - dostępne są bowiem również w uzdrowiskach. Zmienia się dynamicznie nasz styl życia, a w konsekwencji i zapotrzebowanie na nowe formy wypełniania czasu wolnego. Stajemy się coraz bardziej "mobilni" i chętnie odwiedzamy nowe miejsca. Całkowicie nowego znaczenia nabiera turystyka uzdrowiskowa. Dlatego też uruchomiliśmy Centrum Turystyki Zdrowotnej. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy użytkownicy portalu skorzystają z pobytów pełnopłatnych w sanatoriach. Dlatego w portalu przedstawiamy kurorty i ich oferty, dając Państwu wybór różnych możliwości przy planowania pobytów. Warto odwiedzić te miejsca, które specjalnie rekomendujemy. Zawsze spotkacie się tam z gościnnością, otwartością na Wasze potrzeby. Znajdziecie też specjalistyczne usługi, świadczone na najwyższym poziomie. Zapraszamy do polskich kurortów.

 

   

 

Poznaj i wybierz polskie uzdrowiska:

- nadmorskie

- nizinne

- podgórskie

- górskie

 

Portal Kurortów Polskich poleca

 

 

 

 

Majówka w Pałacu z Zespołem AKCENT
1 maja 2017 koncert Zespołu AKCENT - organizowany przez Burmistrza Ciechocinka na Stadionie Miejskim, na który zapraszamy wszystkich naszych Gości.

Koncert i wiele innych atrakcji, czynią naszą ofertę niezwykle atrakcyjną, każdy znajdzie coś dla siebie – wielbiciele aktywności naukę Nordic Walking, fani ciekawostek turystycznych zwiedzanie Ciechocinka z przewodnikiem, a dla tych którzy potrzebują relaksu i regeneracji Centrum Medical SPA zaoferuje specjalne wiosenne zabiegi kosmetyczne i rehabilitacyjne. Pałac Łazienki II w Ciechocinku zaprasza. Zobacz szczegóły.

   

 

© EFFECT
Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w portalu są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną EFFECT. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody EFFECT są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe i tekstowe

w portalu są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

 

Reklama w portalu