Portal Kurortów Polskich

 

 

Sanatorium Uzdrowiskowe AUGUSTÓW


Sanatorium uzdrowiskowe Augustów

 

Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów - zlokalizowane w województwie podlaskim, w Augustowie, niecałe 3 km od centrum miasta, na terenie nazywanym „Zielonymi Płucami Polski”. W czasie pobytu u nas skorzystać można z wielu zabiegów, które w znacznym stopniu poprawiają samopoczucie. Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalny personel oraz bogaty wachlarz usług przekładają się na zadowolenie Kuracjuszy oraz Gości. Potwierdza to fakt, że zajęliśmy pierwsze miejsce wśród ośrodków rehabilitacyjnych narządu ruchu w 2011 roku.Zadowolenie Gości jest dla nas najważniejsze, dlatego posiadamy doskonale zaopatrzony Zakład Przyrodoleczniczy, w którym skorzystać można m.in. z: hydroterapii, laseroterapii, magnetoterapii, kinezyterapii, krioterapii, światłolecznictwa, a także zabiegów inhalacyjnych i masaży.

Przyjazne miejsce, otoczone lasem sosnowym i jeziorem sprawia, że regeneracja sił jest bardzo szybka. Nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek Sanatorium dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Gwarantujemy, że pobyt u nas zapewni każdemu ulgę dla ciała i ducha.

 

Sanatorium Roku 2017

 

Wyróżniający tytuł "Sanatorium Roku 2017" otrzymało Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów.

Marka promocyjna Kurort Polski sygnuje najlepsze sanatoria uzdrowiskowe, uzdrowiska, ośrodki rehabilitacyjne, Medical SPA - gwarantując jednocześnie najwyższe standardy lecznicze, pobytowe i obsługowe.

 

Właścicielom, Dyrekcji i Zespołowi Pracowników Sanatorium Uzdrowiskowego Augustów składamy Serdeczne Gratulacje.Sanatorium Uzdrowiskowe AUGUSTÓW specjalizuje się w leczeniu:

● chorób ortopedyczno - urazowych
● chorób reumatologicznych
● chorób naczyń obwodowych
● osteoporozy
● podnoszeniu odporności

 

Nad zdrowiem pacjentów czuwają lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu sanatoryjnym oraz dodatkowy personel medyczny do dyspozycji 24 h na dobę:

- ortopeda st. I
- ortopeda - traumatolog st. I i st. II
- rehabilitacja medyczna II st.
- specjalista balneologii medycyny fizykalnej
- psycholog kliniczny
- mgr pielęgniarstwa
- mgr fizjoterapii studia st. II
- mgr fizjoterapii
- technicy fizjoterapii
- dyplomowane pielęgniarki

 

Każdemu kuracjuszowi zapewniamy indywidualną terapię gwarantującą najlepsze efekty.

 

 

Sanatorium Uzdrowiskowe AUGUSTÓW jest jedynym ośrodkiem w Polsce realizującym w systemie stacjonarnym kompleksową diagnostykę i rehabilitację w chorobie Raynauda. Więcej informacji...Basen w Sanatorium Uzdrowiskowym Augustów


Rehabilitacja

 

Mogą połączyć Państwo wypoczynek w naszym ośrodku z regeneracją sił, polepszeniem samopoczucia oraz zadbaniem o swoje zdrowie. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę programów odnowy biologicznej, z której mogą Państwo skorzystać podczas pobytu w naszym Sanatorium. Mogą Państwo skomponować swój pobyt w zależności od tego czy są Państwo zainteresowani tylko poprawą ogólnego stanu zdrowia czy też powrotem do sprawności fizycznej po przebytym urazie kręgosłupa lub leczeniem konkretnego schorzenia. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny personel i indywidualna terapia gwarantuje najlepsze efekty. Proponujemy Państwu program rehabilitacji realizowany przez szczegółowe badania lekarskie, konsultacje lekarzy specjalistów i ponad 50 rodzajów profesjonalnych zabiegów z zakresu:
● hydroterapii
● krioterapii
● kinezyterapii
● fizykoterapii
● balneologii.
 Recepcja Centrum Rehabilitacji

 

MediSPA

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą gabinetów MediSPA. Wśród nowoczesnych wnętrz i modnych aranżacji można skorzystać z gabinetów:

● stymulacji elektromagnetycznej
● masażu membranowego Aquai
● medycyny estetycznej
● strefy relaksu pachnącego ziołami z Podlasia.
● terapii manulanej.

Każdy z Państwa znajdzie tam coś dla siebie...Strefy Fitness i Wellness

 

Znakomicie wyposażone, umożliwiają zadbanie o optymalną kondycję i sylwetkę, pobyt w nich wpływa bezpośrednio na poprawę samopoczucia. Są doskonałym uzupełnieniem kuracji.Pokoje

 

Sanatorium uzdrowiskowe Augustów posiada nowocześnie zaprojektowane i komfortowe pokoje, odpowiednie do oczekiwań nawet najbardziej wymagających Gości, zaaranżowane z myślą o ich najwyższym komforcie.
Od stycznia 2017 roku do dyspozycji Gości są 54 doskonale wyposażone i klimatyzowane pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Pokoje 1 - osobowe i 2 - osobowe Comfort, wyposażone w:
- balkon
- telewizor
- Internet WiFi
- radio
- telefon
- lodówkę
- zestaw powitalny

- łazienkę
- kosmetyki łazienkowe
- suszarkę hotelową.


 

 


Gastronomia

 

Posiłki dla naszych Gości podajemy w eleganckich pomieszczeniach restauracji i stołówki. Całodzienne wyżywienie - również dietetyczne, jest przygotowywane przez doświadczonych szefów kuchni i zaspokoi najbardziej wymagające podniebienia.Rekreacja i atrakcje.

 

Aby urozmaicić czas po zabiegach i wypełnić go ciekawymi wydarzeniami, proponujemy wiele dodatkowych atrakcji. Położenie Sanatorium w pobliżu jeziora Necko, gdzie znajduje się rozległa plaża i czyste kąpielisko, umożliwia aktywny wypoczynek w sąsiedztwie natury. Chętnym udostępniamy rowery turystyczne i górskie oraz kijki do „Nordic Walking”. Dla miłośników odpoczynku przygotowaliśmy leżaki na plaży. Warto skorzystać również z innych atrakcji na terenie miasta. Do wypożyczenia dostępny jest sprzęt wodny: kajaki, skutery, łódki, motorówki i rowery wodne. Jest też coś dla najmłodszych. Zjeżdżalnia wodna, dmuchańce do skakania, boisko do siatkówki plażowej na plaży przy Sanatorium, a w bliskiej odległości tor gokartowy, korty tenisowe, „wesołe miasteczko”, a także pierwszy w Polsce elektryczny wyciąg nart wodnych- wszystko to urozmaici wolny czas. Ponadto Sanatorium organizuje wycieczki fakultatywne (m.in. na Litwę) oraz wiele innych wydarzeń.

Dla naszych Gości dostępny jest codziennie Cafe Bar Nad Jeziorem.Szanowni Państwo!

Doskonała marka Sanatorium Uzdrowiskowego AUGUSTÓW jest jednocześnie gwarancją stałej troski o Gości,

ich samopoczucie i dobry nastrój.

Dołożymy starań aby pobyt u nas przyniósł Wam zdrowie i dostarczył zadowolenia.

Zapraszamy serdecznie do Augustowa.

 


 

Dane teleadresowe:

 

BiaVita Polska S.A.
Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów


ul. Zdrojowa 3/5/7
16-300 Augustów

tel.: +48 87 643 28 71
kom.: +48 606 795 542
tel./fax.: +48 87 643 27 43


e-mail informacja i rezerwacje:
recepcja.sanatorium@biavita.pl
a.lewoc@biavita.pl
m.niescierowicz@biavita.pl

 

Strona internetowa: http://sanatorium.augustow.pl/pl/

 

Powrót do strony Sanatoria Prezentacje

Powrót do strony Uzdrowisko Augustów

 


Zastrzeżenie prawne: Zamieszczone na stronie informacje o charakterze medycznym nie mogą stanowić podstawy do samodiagnozy, leczenia, lub podejmowania innych działań związanych ze zdrowiem.

Informacje te nie są również poradą medyczną.

Przy podejmowaniu decyzji dotyczących zdrowia należy zawsze korzystać z porady lekarza.

© EFFECT

Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w portalu są prawnie chronione

i stanowią własność intelektualną EFFECT. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody EFFECT są zabronione.

Niektóre elementy zdjęciowe i tekstowe w portalu  są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

Reklama w portalu

Tagi: augustów, sanatorium w augustowie, wypoczynek augustów, rehabilitacja augustów, pobyt wypoczynkowo leczniczy, sanatorium podlasie